Gucci

Ár:   27 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wivorone, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   27 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenési év: 2015

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: vizes jegyek és licsi

Szív: liliom és szamóca

Alap: pézsma

Ani79

2019. március 14.

Nem magamtól találtam, kedves illatszenvedélyes sorstárs hívta fel a figyelmemet rá. Elsőre nem tudtam hova tenni..majdnem otthagytam, h mégsem kell :) De csak elhoztam..Van benne valami retro, de mégis modern..És orgona..de az honnan , hiszen az összetevők közt semmi orgona, mégis ez az első, amit érez az ember. Szóval nekem kicsit 80as évek, de megbolondítva, tisztaságot és eleganciát sugározva. Finoman csapdos meg, meg erőteljes illat, aki erre vágyik az nem ez, vagy töménytelen mennyiségben fújja magára. De tartósan elkísér. Én jóval később is éreztem egy-egy mozdulatnál finoman érezteti, h velem van. Jóval elmúltam 25, nem érzem, hogy öreg lennék hozzá ;-)
Megjegyzés: nekem a sima GUcci Guilty nem gyere be..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Megjegyzés: nekem a sima GUcci Guilty nem gyere be..

googles

2018. április 7.

Magamat is megleptem avval, hogy a Guccitol vettem illatot, de ez most nagyon bejon. Nekem ez a Guilty nagyon finom, orgonas, de nem oreges, es picit meg mindig rejtelyes kompozicionak erzem.
A kommentek kozott nem igazan tudom ertelmezni azt a kozvelekedest, hogy ez kizarolag a 20-25 evesek illata, nade ezen tultettem magam 😁😁

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 7.

Ancu

2017. április 30.

Nagyon szeretem.
Szuper kis illat, ha ezt használom, mindenki megkérdezi, hogy milyen parfümöt használok ;)
Csak az ára miatt vontam le egy csillagot.

Update: sajnos összekevertem a nem EAU változattal, ilyenem még nem volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

Nagyon szeretem.
Csak az ára miatt vontam le egy csillagot.

Update: sajnos összekevertem a nem EAU változattal, ilyenem még nem volt!

kzsanna

2016. december 19.

Guilty EAU változat (matt üvegben) sokkal visszafogottabb, letisztultabb illat a normál Guilty illatnál. Nőies, különleges,érzéki illat. Minden megvan benne, mint egy nagybetűs Nőben. Nekem tartós a bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Jillian

2016. szeptember 30.

Magát az illatot nagyon szeretem, az EdT volt az első szerelem, de az Intense ragadt végül a polcomon.
Ez a változat is nagyon dögös, nagyon sexy, egy baja van, hogy csak egy nagyon gyors csábításig tart a hatása.
Nyilván ez az eau lightosságából is adódik, de sajnos ennyit nem ér ez az üveg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.