Gucci

Ár:   16790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 16790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 16790 Ft

Fás-aromás illatcsalád.

Összevetők: levendula, koriander, amalfi citrom, afrikai narancsvirág, neroli, pacsuli, ámbra.

Megjelenés éve: 2011.

Ár: 16790 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 23500 , Eladó: Liliomrozsa
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle 50ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után foxposttal
Gina19

2016. január 19.

Húú, mindig felkapom a fejem, ha megérzem ezt az illatot. Összetéveszthetetlen.. :) Iszonyú szexi, citrusos, én teljesen beindulok tőle.. :D A barátom sokáig ezt használta, de nagyon drága sajnos, így most egy olcsóbb, de hasonlóan jó parfümöt szokott venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Lisien

2014. december 30.

Párom ilyet kapott tőlem, bár nem volt számára meglepetés, mert ősszel teszteltük a bőrén és kijelentettem, hogy bizony neki szüksége van erre a parfümre! :D. Nagyon passzol hozzá ez az illat és rajta tartós is. Karácsony óta végre kijelenthetjük, hogy megtalálta (megtaláltam xD) AZ illatot.
Azért is örülök, hogy sikerült meggyőznöm, mert ezelőtt nagyon ritkán használt parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Patus13

2014. június 14.

Őrjitően finom illat és tartós is. Kàr, hogy ilyen drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 14.

Őrjitően finom illat és tartós is. Kàr, hogy ilyen drága.

rbalazs83

2014. június 14.

Ami a nagy kedvencemben D&G The One-ban nagyon tetszett édes illat, azt érzem ebben is. Nagyon finom illat, de nem túl tartós. 2 fújás nyakra, 1 a pólóra és 2-3 óra múlva a környezetemben már nem érzik rajtam. Csak a pólómon lehet érezni. Pedig ez az Intense változat. Biztos hogy eredeti. Iparf.-ról rendeltem és az illat is ugyanaz mint amit a Müllerben teszteltem. Ettől függetlenül imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Greenheart

2014. január 21.

Névnapjára ilyet kapott tőlem a barátom, és egyszerűen imádom rajta, és neki is tetszik! Nem egy szokványos illat az biztos, nagyon különleges, és nagyon sokáig érzem rajta! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

linduci

2013. november 4.

Egyik barátomon éreztem, és az első mondat ami eszembe jutott: "Vegyél el most azonnal!" :D Jót röhögtünk mind a ketten! :) Tervezem, hogy megveszem karácsonyra az egyik családtagomnak, mert azóta sem tudok nem gondolni rá! Bárcsak találnék ilyen "nem tudok nélküle létezni" parfümöt nőiben!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 4.

Yndre

2013. március 23.

Férjemnek nézegettem parfümöt névnapjára. A sok parfümtesztelgetés hatására már tele volt az orrom és a fejem, de ez az illat még akkor is megfogott első szippantásra. Nem igazán szeretem a Guccinak ezt a Guilty-vonalát, de a férfi változatok meglepően jók, főleg ez az Intense verzió. Kellemesen fűszeres, kicsit karcos illat, de nem túl harsány. Őrlődtem még kicsit a boltban, végül inkább hazahoztam egy tesztcsíkon férjemnek, hogy mit szólna hozzá és meglepő módon neki is nagyon tetszett, pedig ő inkább a sportosabb illatokat favorizálja... Így már nem lesz meglepetés, de sebaj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.