Gucci

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   4 ml, 30 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Balkiss, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Ár:   30 000 Ft
Kiszerelés:   4 ml, 30 ml és 60 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 1985

Fejillat: aldehidek, koriander, zöld levelek, bergamott

Szívillat: tubarózsa, zellergyökér, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, nárcisz

Alapillat: bőr, ámbra, pacsuli, mósusz, tölgymoha, vetiver

Ár: 5500 Ft, plussz posta , Eladó: Balkiss
Állapot: 5 ml, üveg parfümszóróban, frissen átfújva, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: banki utalás után postázom

nollan

2016. szeptember 7.

Már azon gondolkodtam egy jó ideje, hogy felrakom. Sajnos már nem gyártják, lassan-lassan már aranyárban mérik. Egyik nagy kedvencem, több üveggel is elhasználtam belőle. Szép emlékek is fűznek hozzá bőven. Nem a mai lányok orrának való, nem az a habos-babos, édes vattacukros illat. Nem tucat illat, az biztos.Nem is tudom megmondani, hogy mi dominál benne rajtam, de olyan puha, meleg illat nekem. A rózsát határozottan kiérzem, de nem a bulgár rózsaolaj illatát, hanem valami isteni rózsa illatot. És erősen ciprusos is. Nagyon tartós, még 30 fokban is.
Első szippantásra megtetszett, és a leszáradás alatt is minden pillanatát szerettem. Simán fújtam nyáron és télen is. Igazság szerint nincs is olyan illatom, ami nyári illat lenne. Egy 30 ml-est őrzök kincsként, nagy ritkán fújok belőle, ki kell tartania még sokáig. A legutolsó vételem egy talán még tini lánykától van potom áron. :-) "Sajnos" nagyon nem tetszett neki. Hö-hö.
Az egyetlen negatívum, amit meg kell említenem, hogy igen igénytelen, gagyi kinézetű az edt kiszerelés. Nem is tudom, hogy gondolták!
A gagyi műanyag kupak ellenére csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 7.

A gagyi műanyag kupak ellenére csillagos ötös!