Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 3.

Lelőhely:   parfümériák

mosolypotty

2018. március 18.

Nemrég kaptam a barátnőimtől ajándékba egy GUERLAIN Écrin 4 Couleurs Les Acier palettát, hogy ne mindig csak barnás arányalatokat használjak. Ebben szürkés-ezüstös árnyalatok vannak. A csomagolása gyönyörű, a festékek pedig erősen pigmentáltak, még halvány szín is jól fed. Nekem még picit barátkoznom kell vele, mert egyrészt ezekkel az erős színekkel még nem vagyok elég ügyes, és könnyen el tudom rontani a sminkem nálam, másrészt nekem inkább alkalmi sminknek valók ezek a színek, szóval még nem használtam túl sokszor. Viszont ha sikerül szépen felvinnem, akkor egy tartós, nem mocorgó smink a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

KezdoManias

2016. március 14.

2016. március 14. Csak-csak kénytelen vagyok max pontot adni. Annyira pihe-puha a festék és olyan szépen eldolgozható, hogy az otthoni készleteimből nem sok versenytársa akad. Sajnos túl nagyok a készleteim, plusz ez a márka már a szörnyen drága kategóriába tartozik, így most önkényeztetésből nem ruházhatok be több ilyenre. Egyébként újravevős lenne mindenféle színkombinációban.

2015. júkius 12. A lilás palettával rendelkezem, még tavaly karácsonyra leptem meg vele magam egy akció keretében. Valahogy nem az a hűha érzés, amit vártam. Nekem már kicsit sok a bársony zacsis, arany dobozos csomagolás, persze egy luxus márkának adnia kell a kinézetre. Maguk a színek gyönyörűek, selymesek, nem poroznak, könnyű velük dolgozni, passzolnak egymáshoz, viszont valahogy eltűnnek napközben a szemhéjaimról. Nem kerülnek pacák a szemem alá, nem maszatolódik, biztosan szublimál valahogy a festék... Primert nem használok, majd egyszer kipróbálom azzal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Keesia

2013. március 18.

Hirtelen felindulásból beszereztem egy akciós palettát. A külcsínt azt hiszem nem kell részleteznem, ámulatba ejtő. :)) Legalábbis a magamfajta függőknek mindenképp. A belbecs nálam 4 csillag. A festékek textúrája és a végeredmény rendben van, szép füstös szemeket lehet vele csinálni. Viszont a színek használatban nem olyan színűek, mint ahogy a palettára nézve várná az ember. Ezt igazából egy swatch-olás alkalmával könnyen ki lehet deríteni (amit meg is tettem), de mégiscsak többet vártam. Összességében szeretem, de volt már jobb vételem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.