Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   parfümériák

Illatkategória: virágos

Fej: piros gyömölcsök

Szív: rózsa, nőszirom

Alap: pézsma

Nushi

2019. augusztus 28.

Szinte egyszerre érkezett a Guerlain ház másik csodájával a Rosa Pop - al. És szinte ugyanaz az illat. Szerintem az üvege szebb és én különbségnek csak annyit érzek mintha ez egy picit fásabb szárazabb lenne nem olyan édes gyümölcsös. Nem tudom mondani, hogy egyiket másikat jobban szeretem. Nekem ez az illat a hőségben jobban tetszik, mert nem ül rám csak szépen körbelengedez. Itt is villan a rózsalugas feeling.Imádom. Most már van tavaszi rózsám nyári rózsám, még szereznem kell egy téli rózsát és teljes a kollekció:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Nina29

2016. április 21.

Guerlain,az csak jó lehet...Üvege nagyon tetszik de az illat rajtam nagyon rózsás és pézsma,mivel nagyon édes illatokat szeretem így magamon nem tudom elviselni. Meg a rózsától olyan érzésem van,mintha szőke szeplős kislány lennék aki kint teázik a nagyi rózsái közt.. Én nem akarok ilyen lenni,vadóc,lázad vagyok :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.