Guerlain

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kristie, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejillat: piros bogyós gyümölcsök, citrom

Szívillat: rózsa, bazsarózsa, ibolya

Alapillat: fás jegyek

Fújósok Guerlain Dior Lancome Chanel Armani YSL
Ár: leírásban , Eladó: Iszike
Állapot: leírásban , Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop fújós eladó
Ár: 1900 Ft/3600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Shopmark, Népliget), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Masnuci

2021. február 7.

Hááát egy kicsit csalódott vagyok. Régóta szerettem volna kipróbálni, most egy fújós erejéig megtehettem. A rózsás illatokkal óvatosan bánok, van ami piszkosul jól áll nekem és van amitől rosszul vagyok. Ez tetszik, jól is áll, de valahogy mégsem hozza azt amit reméltem. A Guerlain illatoktól én legalábbis elvárom, hogy ne egy bőrbe simulós harmat legyen vagy egy vokalista a nagy előadó mellett, hanem vigye a prímet az utolsó leszáradásig,Hát ö rajtam nem ilyen. Gyengének érzem, kevésnek még akkor is, ha gyakrabban fújom újra. Nagy kár érte, mert maga az illat tetszene, ha muzsikálna...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 7.

pacsalia

2020. június 3.

nagyon hamar a szívemhez nőtt ez az illat, bár csak egy 10ml-es fújósra volt módom még szert tenni. Elég durván rózsás az elején, először meg is ijedtem, de kb 1 óra elteltével nagyon szépen visszaszorul a rózsa (azért el nem tűnik, de málnásabb, gyümölcsösebb, fásabb lesz sokkal.) A tartósság kérdés nála érdekes, néha még kb 8 óra után is meg-megcsap az illata, máskor meg kb 3-4 óra után felszívódik a bőrömről, de úgy, hogy közelről sem érzem :O ki érti ezt :/
összességében azért ötös, mert nagyon finom kellemes komfortillat, de mégis valamitől különleges! Gondolom tavaszra és nyárra a legjobb a friss, virágos, lédús gyümölcsös, hűsítően könnyed jellege miatt , de szerintem télen is ki merném próbálni. mert olyan finoooom =) és ami ilyen finom, az hidegben is csak az tud lenni- szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Dark Purple

2020. május 16.

Kifejezetten szép, harmatos, lányos rózsaillat, tavaszra-nyárra, nappali viseletre való. Szerintem 9-99 éves korig viselhető, ez az parfüm, ami nem kor, hanem inkább személyiség függő, nekem speciel mindig fülig szalad a szám tőle. Szoktam fújni belőle a kislányomra is, ha kéri, tökéletes anya-lánya parfüm. :D A tartóssága olyan, mint a legtöbb AA sorozatos illatnak, kb. 5-6 órát bír. Én egy kis fújósban beteszek belőle pár millit a táskámba és nap közben egyszer újra fújom, így a teljes munkanapot le tudom fedni vele. Csodaszernek nem nevezném, de nagyon szerethető, jól sikerült alkotás a maga nemében, igazi boldogság-illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 16.

Szaszmancs

2020. május 8.

Úgy tudtam, hogy nem szeretem a rózsás illatokat, de ez és a Rose Fizz erre rácáfolt. Bevallom, mivel mindkettőből elhasználtam 1-1 minit, nem tudom már megmondani, melyiket szerettem jobban, mindig azt, amelyiket éppen magamon éreztem. Friss, fiatalos, könnyen emészthető rózsa minden évszakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Yeticica

2019. szeptember 9.

Nahat nahat! Regebben olvasgattam errol az illatrol, es most cserebere utjan hozzam koltozott egy fufu belole. Bevallom, tartottam a rozsatol (maga a virag sem a kedvencem de azert a vilagos, artatlan szinu rozsak illatat kifejezetten kedvelem, viszont a sotet rozsakat nem csipem), a Montale fele rozsatol sikitva menekulok, de las parfumokben is szabalyosan a gyomrom forog az eroteljes rozsa aromatol.... szoval picit feltem tole.
Namost en ebben rozsat nemntidok felfedezni. Semennyit.
Kupakbol tomeny ibolya-parfum illatu. Boron eleinte kisse fanyarabban, aztan intenziven, edesen, puderesen ibolya. Es ez igy is marad orakon at.
20 evesen 4 honapot toltottem Toulouse-ban, ami hires az ibolyamezoirol, ott keszitenek aztan mindent ibolyabol, a parfumtol kezdve, a szappanon at a fagyiig mindent. Azonnal azok a honapok ugrottak be, a Garronne folyo partjan gitarozo , mindig salat viselo francia fiatalok, az epuletek rozsaszin teglai, az egesz, szamomra lenyugozo, lazan elegans eletforma.
(Meg a Chanel Misia 😉)
Bajos, konnyed illat, hasonlo karakteru holgyeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Namost en ebben rozsat nemntidok felfedezni. Semennyit.
(Meg a Chanel Misia 😉)
Bajos, konnyed illat, hasonlo karakteru holgyeknek.

Nushi

2019. augusztus 16.

Egy kedves Krémtárstól szereztem be totál vakvásárlással egy fél üvegnyit... Kinél van még kellllllll! Valamiért rákattantam a rózsás parfümökre és sorba rendelgetem őket. Nem az a klassic rózsaillat, könnyed simogató mint a hőségben a tengeri szél. Kibontottam a csomagolást és elsőre annyira letaglózott az illata a szépsége, hogy csak ültem a kis méhecskés kupakkal a kezemben mosolyogva és csak VOLTAM. Szó szerint éreztem a létezésem csodáját. Aki éppen megunta az életét annak egy szippantás ebből és rögtön elfelejti a butaságokat. AZ élet szép, szeretni szép. Nagyon tetszett hogy az egészet nem verték agyon valami vaníliával. Sajnos csak a N.-on lehet már kapni és ott sincs már sok... Pedig én ezt osztogatnám nyugtató és kedélyjavító helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 26.

Nagyon szeretem a rózsát,egyik kedvenc virágom.Ebben az illatban nekem a hajnali harmatcseppes rózsa jelenik meg,édes bujaságával,és üdeségével.
Nagyot szippantunk belőle, és rögtön jókedvre derít,könnyűnek és tettrekésznek érezzük magunkat.
A Guerlain-ház általam ismert illatai még nem okoztak csalódást,Ennek a parfümnek a bája is az egyszerűségében rejlik.Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 26.

Myrtle

2018. augusztus 7.

Bájos, finom kis illat, ami az újdonság erejével hat.A nyitányt a bogyós gyümölcsök adják, amelyek hűsítőn hatnak ebben a cudar kánikulában, majd megjeneik a friss, törékeny rózsa, ami szerencsére nem édesedik be, hanem üdén. fásan szárad le, és meglepően tartósan meg is marad rajtam szerencsére. Ma érkezett, de nem tudtam vele betelni, pont erre a nyári hőségre találták ki.
Semmi szexi nagyvad, de összetéveszthetetlenül finom és nőies, tőlem is 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

galagonyanya

2018. április 9.

2018. 04. 06. És most egy olyan Aqua Allegoria következik, amely dobogós helyezésű, ellentétben a mentaillatú Herba Frescával. A Rosa Pop nagy kedvenc lesz idén tavasszal. Ha ismeritek a L'Artisan-tól a Drole de Rose-t, akkor tudjátok, körülbelül hol kell őt elhelyezni, mert hasonlatos rá. Nem szoktam titkolni, a rózsa nem a kedvenc illatjegyem, egy-két kivétellel nem is bírom a rózsás parfümöket, de ez épp azok közé tartozik, amelyek nagyon bejönnek! Édes, de könnyű, púderes rózsát képzeljetek el, ártatlan, puha, tavaszi dalt, mely kívánatos és mosolyt fakaszt. Nem tudom tovább ragozni, nem is akarom, ami jó, az jó. Guerlain.

Ui.: Tartóssága olyan, akár a többi Aqua Allegoriáé, vagyis nem egész napos, de 5-6 órát simán kibír.

2018. 04. 09. Különös. Most annyira frissnek érzem az illatát, mint egy kosár lédús, savanykás gyümölcsnek, sőt már-már fűillatot is felfedezni vélek. Amikor megérkezett, pár napja, akkor sokkal édesebb volt. Ennyit jelentene pl. az időjárás? Most szakad az eső, akkor napsütés volt... van ilyen illatom, nem sok, de pl. a Feminite du Bois-t nem bírom esős időben elviselni, annyira cédrusos... Máskor meg dúdolóan édes. Szóval van ez a jelenség, figyelni fogom, felbukkan-e más üvegcsék tájékán is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Biamaki

2018. március 6.

Az illat összetevői egyenként nem győznének meg de így együtt egy nagyon finom, inkább csajos de nem komoly, nőies illatot adnak. A márkához híven nem tucat cukorka illat, engem emlékeztet az Insolence EDT változatára. Pont ilyesmit kerestem tavaszra. A tartóssága viszont botrányosan rossz... 100 milit meg nem dob be csak úgy az ember lánya a retikülbe. Imádnám de így csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.