Guerlain

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kristie, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejillat: piros bogyós gyümölcsök, citrom

Szívillat: rózsa, bazsarózsa, ibolya

Alapillat: fás jegyek

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop fújós eladó
Ár: 1500 Ft/2500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: ---, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Yeticica

2019. szeptember 9.

Nahat nahat! Regebben olvasgattam errol az illatrol, es most cserebere utjan hozzam koltozott egy fufu belole. Bevallom, tartottam a rozsatol (maga a virag sem a kedvencem de azert a vilagos, artatlan szinu rozsak illatat kifejezetten kedvelem, viszont a sotet rozsakat nem csipem), a Montale fele rozsatol sikitva menekulok, de las parfumokben is szabalyosan a gyomrom forog az eroteljes rozsa aromatol.... szoval picit feltem tole.
Namost en ebben rozsat nemntidok felfedezni. Semennyit.
Kupakbol tomeny ibolya-parfum illatu. Boron eleinte kisse fanyarabban, aztan intenziven, edesen, puderesen ibolya. Es ez igy is marad orakon at.
20 evesen 4 honapot toltottem Toulouse-ban, ami hires az ibolyamezoirol, ott keszitenek aztan mindent ibolyabol, a parfumtol kezdve, a szappanon at a fagyiig mindent. Azonnal azok a honapok ugrottak be, a Garronne folyo partjan gitarozo , mindig salat viselo francia fiatalok, az epuletek rozsaszin teglai, az egesz, szamomra lenyugozo, lazan elegans eletforma.
(Meg a Chanel Misia 😉)
Bajos, konnyed illat, hasonlo karakteru holgyeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Namost en ebben rozsat nemntidok felfedezni. Semennyit.
(Meg a Chanel Misia 😉)
Bajos, konnyed illat, hasonlo karakteru holgyeknek.

Nushi

2019. augusztus 16.

Egy kedves Krémtárstól szereztem be totál vakvásárlással egy fél üvegnyit... Kinél van még kellllllll! Valamiért rákattantam a rózsás parfümökre és sorba rendelgetem őket. Nem az a klassic rózsaillat, könnyed simogató mint a hőségben a tengeri szél. Kibontottam a csomagolást és elsőre annyira letaglózott az illata a szépsége, hogy csak ültem a kis méhecskés kupakkal a kezemben mosolyogva és csak VOLTAM. Szó szerint éreztem a létezésem csodáját. Aki éppen megunta az életét annak egy szippantás ebből és rögtön elfelejti a butaságokat. AZ élet szép, szeretni szép. Nagyon tetszett hogy az egészet nem verték agyon valami vaníliával. Sajnos csak a N.-on lehet már kapni és ott sincs már sok... Pedig én ezt osztogatnám nyugtató és kedélyjavító helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 26.

Nagyon szeretem a rózsát,egyik kedvenc virágom.Ebben az illatban nekem a hajnali harmatcseppes rózsa jelenik meg,édes bujaságával,és üdeségével.
Nagyot szippantunk belőle, és rögtön jókedvre derít,könnyűnek és tettrekésznek érezzük magunkat.
A Guerlain-ház általam ismert illatai még nem okoztak csalódást,Ennek a parfümnek a bája is az egyszerűségében rejlik.Jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 26.

Myrtle

2018. augusztus 7.

Bájos, finom kis illat, ami az újdonság erejével hat.A nyitányt a bogyós gyümölcsök adják, amelyek hűsítőn hatnak ebben a cudar kánikulában, majd megjeneik a friss, törékeny rózsa, ami szerencsére nem édesedik be, hanem üdén. fásan szárad le, és meglepően tartósan meg is marad rajtam szerencsére. Ma érkezett, de nem tudtam vele betelni, pont erre a nyári hőségre találták ki.
Semmi szexi nagyvad, de összetéveszthetetlenül finom és nőies, tőlem is 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

galagonyanya

2018. április 9.

2018. 04. 06. És most egy olyan Aqua Allegoria következik, amely dobogós helyezésű, ellentétben a mentaillatú Herba Frescával. A Rosa Pop nagy kedvenc lesz idén tavasszal. Ha ismeritek a L'Artisan-tól a Drole de Rose-t, akkor tudjátok, körülbelül hol kell őt elhelyezni, mert hasonlatos rá. Nem szoktam titkolni, a rózsa nem a kedvenc illatjegyem, egy-két kivétellel nem is bírom a rózsás parfümöket, de ez épp azok közé tartozik, amelyek nagyon bejönnek! Édes, de könnyű, púderes rózsát képzeljetek el, ártatlan, puha, tavaszi dalt, mely kívánatos és mosolyt fakaszt. Nem tudom tovább ragozni, nem is akarom, ami jó, az jó. Guerlain.

Ui.: Tartóssága olyan, akár a többi Aqua Allegoriáé, vagyis nem egész napos, de 5-6 órát simán kibír.

2018. 04. 09. Különös. Most annyira frissnek érzem az illatát, mint egy kosár lédús, savanykás gyümölcsnek, sőt már-már fűillatot is felfedezni vélek. Amikor megérkezett, pár napja, akkor sokkal édesebb volt. Ennyit jelentene pl. az időjárás? Most szakad az eső, akkor napsütés volt... van ilyen illatom, nem sok, de pl. a Feminite du Bois-t nem bírom esős időben elviselni, annyira cédrusos... Máskor meg dúdolóan édes. Szóval van ez a jelenség, figyelni fogom, felbukkan-e más üvegcsék tájékán is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Biamaki

2018. március 6.

Az illat összetevői egyenként nem győznének meg de így együtt egy nagyon finom, inkább csajos de nem komoly, nőies illatot adnak. A márkához híven nem tucat cukorka illat, engem emlékeztet az Insolence EDT változatára. Pont ilyesmit kerestem tavaszra. A tartóssága viszont botrányosan rossz... 100 milit meg nem dob be csak úgy az ember lánya a retikülbe. Imádnám de így csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.