Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. november 21.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális

Ajánlott: férfiaknak

Illatjegyek: jázmin, pacsuli, mogyoró, vanília, narancs, zöld jegyek

Eau de Toilette (2011)

♂ Guerlain Habit Rouge L`Eau - fújós
Ár: 800 Ft - 5 ml /// 1400 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen
Guerlain Habit Rouge L`Eau fújósok
Ár: 700 Ft, 1000 Ft, 1750 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lapo

2020. január 20.

Szikrázóan zamatos citrusok, frissítő, légies és könnyed csoda, leszáradásában némi vaníliás alappal támogatva.. Egészen biztosan a legkönnyebben hordható változata a Habit Rouge-nak, de óva intenék mindenkit aki egy (a szó nem feltétlenül pozitív értemében vett) MODERN nyári illatot keres.
Ódivatúnak sem gondolnám, de mindenképp egy klasszikus értékrendet követő illat.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy hogy viselkedik rajtam 20-25 fok fölött.. néha frissítem az orrom hűvösebb időben 1-1 nyári illattal, de őt sokkal sűrűbben szimatolom mostanában.. rájárok.. sokszor megkívánom.. (úgy tűnik nem csak belőlem vált ki ilyen fajta vágyakozást :) ) tud valamit, amit a többi nyári illat nem.. annyira más, van benne némi múltidézés is, de még hordható formában.. ennek ellenére először 4*-ot adtam rá, aztán végiggondoltam a számomra ismert hasonlóan, esetleges emocionális nyári illatokat.. hát nem sokat találtam.. egyértelműen 5*..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

gyooongyi

2019. január 4.

Tényleg méltán a Shalimar férfi párja, bár szerintem inkább unisex.. mondom ezt úgy, hogy nem szeretek pasis illatot magamra tenni.
Rajtam a bőrösség érvényesül és ezért Mugler Oriental Express-ére emlékeztet leginkább. Ez utóbbit volt időm hosszasan tanyulmányozni, mert széttört a kis fújós a fürdőnk kövezetén:-/
Rengeteget vonatoztam anno. Bennem gyönyörű képeket idéz fel.... hosszú vonat utak, kupék, bőröndök.... Poirot...régi ridikülök belseje.. poros, bőrös púderesség.
Nem tudom, mi lesz velünk, mert viselni nem szeretem, a Shalimarhoz nyúlok inkább a puhasága miatt... viszont szinte naponta bele kell szagolnom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 4.

galagonyanya

2018. május 12.

Komplexusaim egyike. Guerlain is, pasiillat is és Fragranticán Shalimar-hoz hasonlítják... KELL. Nem kérdés. Megszereztem. Isteni vaníliás csoda, némi férfias csavarral, épp annyival, hogy ne váljon édessé az illat. A jellegzetes Guerlain-es, Shalimar-os (így kell ezt írni?) vanília, meglehetősen jó áron dobják utánad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.