Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. július 18.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegy: menta, rebarbara, mojito

Szívjegy: geránium, rum, virágos jegyek

Alapjegy: vetiver, pacsuli, virginiai cédrus

Guerlain Homme Intense EDP fújósok
Ár: 1350 Ft, 2000 Ft, 3400 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2017. szeptember 26.

Isteni.. azoknak ajánlanám akik a tavasztól-őszig (télre még ez is vékony.. erre az évszakra például a L'Homme Ideal EDP-t ajánlanám) parfüm kérdést meg szeretnék oldani 2 db illattal és mégis szeretnének kicsit különbözni a tömeg által használt illatoktól, de nem megosztók lenni. Nappalra inkább a sima Homme való ami egy őrületes mojito koktél és szerintem nincs jó ízlésű ember akinek nem tetszene.. a Homme Intense szerintem abszolút az esti változata ennek az illatnak. Picit nehezebb, tartalmasabb, fűszeresebb és púderesebb.. tartós és ami viszonylag ritka, gyönyörű hatósugara van.
Nagyon bele lehet szeretni..részemről megtörtént..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Nagyon bele lehet szeretni..részemről megtörtént..

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. február 23.

Ó, a fenébe, hogy az én férjem nem akar parfümöt használni!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 23.

Ó, a fenébe, hogy az én férjem nem akar parfümöt használni!!!!!!!

emeseee6

2017. február 13.

Ez egy csoda! Barátomnak sikerült kiválasztanom karácsonyra, nagynehezen... Amíg női parfüm rengeteg nagyon jó van,a férfiak nem igazán tetszettek. De akkor megtaláltam ezt,isteni illat. És el sem hiszem ,2 fújás elég neki és 12-13 óra múlva is érezni :O Minden fillért megér,imádom. Az csak plusz,hogy ő is ,pedig hatalmas nagy illat és minden más sznob :D <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Laci

2012. július 18.

Nem szabad többet elmennem illatokat nézni, mert ez lesz a vége: beleszerettem! Ennyire kellemes, lime-os, szexis illatot már nagyon rég nem éreztem. Aki teheti próbálja ki, mert ez minőség a javából. Naná, hisz ez Guerlain!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.