Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wildcat75, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 1983

Illatcsalád: virágos parfüm

Illatösszetevők: citrom, bergamott, jázmin, ibolya, aldechidek, orchidea, rózsa, nárcisz, gardénia, magnólia, tubarózsa, ylang-ylang, neroli, vetivér, cédrus, pacsuli, tubarózsa

FÚJÓS Guerlain Jardins De Bagatelle EDT
Ár: 900 vagy 1800/2700 , Eladó: daliah
Állapot: 2 vagy 5/10 ml, Helyszín: Bp. Kispest, fizetés: utalás után posta vagy Foxpost, szállítás az árhoz jön

pihike

2020. október 1.

Régi kiadásban van meg, meg mindig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 1.

Régi kiadásban van meg, meg mindig nagyon szeretem.

Verona5

2020. május 3.

2020.05.03.
Még mindig a tavaszi szerelmek egyike ő. Mai fújásban van egy kis sárgarépás és komposztos akkord, a teljesen jó értelemben vett, orrbarát módon.
"Vár a virágokkal teli kert és tavaszi séta a parkban, döngicsélő rovarokkal kísérve." - ez a hatása! Vintázs összetétel és mégis micsoda ereje van ma is!
Imádom!

2018.05.19.
Sok fehér virág (tubarózsa, jázmin, nárcisz), sárga virág (ylang-ylang), sok-sok "ledarált" zölddel összehozva. Az én példányom egy vintage darab, csoda kis illat, tényleg a virágzó buja tavaszi kert hatását hozza. A mostani 20-25 fokra tökéletes. Imádom, és tényleg jókedvre derít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 3.

2020.05.03.
Imádom!

2018.05.19.

LPE

2017. augusztus 13.

Mikor egy kedves lánytól megvettem az Eau de Shalimart, elküldésre került számomra ebből az illatból egy kis 4 ml-es kiszerelés, melyből alig hiányzott valami. Meg sem szagoltam, csak félretettem. Egyik nap voltam drága Sysy66-nál egy kis parfümös programon, ahol Madonna egy tubarózsás illatát is kipróbáltam. Imádtam, és később is kifejezetten jól éreztem az illatát. A Fragranticán rákerestem a tubarózsás illatokra. Kiadta ezt a Guerlaint a rendszer. Rájöttem, hogy nekem van ilyenem. Gyorsan elő is kaptam, szagolgattam. Őszintén szólva nem tetszett. De nem vagyok biztos abban, hogy tökéletes még az illatom. Mindenesetre cseppentettem egyet mindkét csuklómra és vártam. És vártam. Egyszerűen csak valami nagyon finom és egységes virágillat bontakozott ki a bőrömön. Nagyon kellemes, de a tubarózsás varázslatot nem tudom felfedezni. Nem is baj, nekem anélkül is tökéletes. Bár imádott Shalimarjaimat nem tudja, de talán nem is akarja überelni. Így jó, ahogy van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Svetlana

2017. február 12.

Imádtam régebben ezt a parfümöt, nekem ez jelentette a tavaszt. Nekem pont kifújáskor tetszett, később kicsit savanyú szagot éreztem ki belőle. Kár, hogy már nem kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

szilviakiralyno

2015. február 4.

Fehér virágok és tubarózsa esszencia a 80'as évekből. Fehér ruha és rózsakert, mosoly, és vidámság.. Istenem, annyira szép illat. Tipikusan a 80-as évek hangulatát idézi, olyan, mint egy szívből jövő nevetés. A Guerlain mindig eltalál egy hangulatot, és a hozzá illő történetet, mint a Bois de Boulogne rózsakertje, és botanikai csodái. A felszabadult, önálló Nőt testesíti meg, akinek a lényéből árad a szeretet, a természet iránti vágy és odaadás, de mer változtatni, és felvállalni magát. Ez az illat a jókedv, derű, és a szerelem csokra. Az első fújásnál érdemes várni, van valami szúrós, csiklandós összetevő, ami gyorsan eltűnik. Egyszer olvastam, hogy a fehér virágok illatának fixálásához használnak nagyon bizarr alapanyagokat is, (melyet nem írnék le inkább). :)
Nekem EDP van, kicsit gyantásabb, nehezebb a jázmin és a tubarózsa, tartós, meleg, tavaszt idéző illat. Ritkán használom, de olyankor előtör a játékos énem, aki mosolyog a világra, és könnyedén vesz minden akadályt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.