Guerlain

Ár:   17 900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2021. február 3.

Ár:   17 900 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Alapozóecset, amelyet Mathieu Lehanneur dijázner tervezett tökéletesen ergonomikusra. Az alapozás egyszerűvé és precízzé válik, hiszen kialakításának köszönhetően a nehezen elérhető helyeket (mint pl. a szemkörnyék) is maradéktalanul eléri. Az eredmény: egyenletes bőrszín, csíkok és foltok nélkül. Visszatekerhető sörtéi finom, szintetikus rostokból áll, amelyeket természetes bambusz szénnel kezeltek, így nem telepednek meg benne mikroorganizmusok. Tisztítása könnyű, szálai nem hullanak ki.

Ár: 7500 Ft plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Újszerű (3-szor használtam), Helyszín: Budakeszi , fizetés: Foxpost vagy posta