Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld jegyek, jázmin,rózsa,

Szívjegyek: meggy, alma, narancs virág,

Alapjegyek: pézsma, pacsuli, ámbra.

edy

2014. november 18.

Igazi meggybomba fincsi pézsmás, gyümölcsös lecsengéssel. A meggyet végig érzem benne,igazi tavaszi-nyári finiség,de ebben az enyhe őszi időben is szeretem néha fújni,teljesen jól megállja a helyét! Tartós is,nem tudok mást adni rá,mint 5*-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.