Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. szeptember 20.

Lelőhely:   parfümériák

Fejjegyek: bergamot, meggy,

Szívjegyek: török rózsa, bolgár rózsa,

Aapjegyek: pacsuli, fekete tea.

Kiszerelés: 100 ml

Rose24

2014. május 24.

Kellemes finom :) illat nem tolakodó van benne valami különleges , azok akik szeretik a Guerlain La Petite Robe Noir illatokat ezt is szeretni fogják

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.