Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wildcat75, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: virágos parfüm

Illatösszetevők: zöld jegyek, Iirisz, violet, napraforgó

angela.meszaros@freemail.hu

2018. február 20.

Ez az illat mennyei! Tökéletes, elegáns! Igazi tavasz, egy mese, ami elindítja a fantáziát!
A Guerlain Meteorites gyöngyök illata, újraéled a bőrömön és tartós, lágy, érzéki!
Ez maga a CSODA!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 20.

Ez maga a CSODA!

szilviakiralyno

2016. július 2.

Egyszerű , tiszta ibolyaillat a Guerlaintől. Semmi extra nincs benne, de önmagában véve aranyos. Én semmi zöld jegyet nem veszek benne észre, viszont egy tiszta, komfortillat. Kellemes, kényelmes, cuki. Talán amiatt is nem gyártják már, mert úgy tudom limitált széria volt a kozmetikai termékükkel kézenfogva, de hiányzik belőle a Guerlainre jellemző aroma. De ettől eltekintve jópofa kis illat. Kis vászonrucihoz, lapos sarkú szandálhoz látom illőnek, egy diszkrét sminkkel. 3,5 - 4*-ot megérdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.