Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. október 21.

Lelőhely:   parfümériák

Limitált arcra való paletta

Pöti

2017. január 11.

Annyira, de annyira szerettem volna ezt a palettát, de a lentebb említett okok miatt nem sikerült sajnos. Aztán egyszer csak jött egy jótündér és úgy gondolta, hogy igenis, én megérdemlem és azóta a legnagyobb becsben figyel ez a gyönyörűség a polcomon. A közepe ismert, a pír szaténos, a highlight meg.. Na arra szavak nincsenek. Nem is értem, hogy Guerlain-ék miért nem jöttek ki eddig igazi highlighterekkel, mert ebben a palettában a préselt gyönyörű és én simán el tudnék egy Fluid Sheer jellegű krémes fényes terméket is képzelni :) Természetesen 5 csillag, nem is kérdés <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.