Guerlain

Ár:   13 800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. december 3.

Ár:   13 800 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Az ideális szövetséges a Météorites púderekhez

Gömbölyű és praktikus kiképzésével a Meteorites ecset lehetővé teszi a megfelelő mennyiségű por felvételét és eloszlatását az arcon. Kiváló minőségű, puha és rugalmas szálai kényelmes használatot biztosítanak.

Ár: 8900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Tarzicia

2021. április 30.

Ezer éve használok Meteorites ecsetet, nem is tudom, miért nem írtam róla még véleményt. (Sok ilyen termék van, előbb utóbb majd pótolom.)
Mivel két féle Guerlain gyöngyöt is használok, persze nem egyszerre, két ilyen ecsetet tartok mindig készenlétben. Az egyiket a 4-es Doré-hoz, a másikat pedig a limitált Electric Pearl gyöngyökhöz. A Doré változatot nem egész arcra, hanem kvázi pirosítóként használom, és ahogy elnézem, pont olyan pink-piros gyöngy van benne, mint a tavaszi limitált kollekcióból a Pink Pearl Meteorites-ben.
Szóval a Meteorites ecset. Akárki akármit mond, ez a legjobb a gyöngyökhöz. Nem véletlenül találták ki hozzá. Kipróbáltam egyszer még az elején sima púderecsettel is, de valahogy nem vesz fel elég anyagot a gyöngyökről. Egy puha, laza fejű púderecsetnek elhajlanak a szálai, ha meg túl tömött, ügyetlen, csak nyomkodja a gyöngyöket. A Meteorites ecset - nem tudok jobb szót rá - mozgékony. Nem túlzottan tömött, és pont annyira merevek és hosszúak a szálai, hogy mint egy kis markoló, a gyöngyök közé férjen. Kíméletesen nyúl közéjük, szinte megforgatja őket, és így nem csak a legfelső sorból vesz fel színt, hanem egy picit lejjebbről is. Puhább, mint a Terracotta ecset, egyáltalán nem szúr. Ami még fontos szempont, sokszor mostam már, és még mindig olyan mint újkorában, és nem hullik.
Más púderecsettel is lehet persze használni a gyöngyöket, például a fejreállítós módszerrel. A tégelyt (természetesen csukott állapotban :-)) megfordítjuk, óvatosan megrázogatjuk, és amikor kinyitjuk, pont megfelelő mennyiségű púdert kapunk a tégely fedelének belső oldalán. Némi púder mindig lapul a gyöngyök alatt, én így szoktam kicsalogatni onnan.
Nem csak funkcióját tekintve jó ez az ecset, de még szép is. Nekem nagyon tetszik a fehér nyél a díszes ezüst fém résszel, az ezüst Guerlain felirattal, a rózsaszín feje pedig imádnivaló, ha csak ránézek, jobb kedvem lesz tőle. Őszintén remélem, hogy nem esik ő is a modernizálás áldozatául, mint a Terracotta ecset, mert akkor sürgősen utánpótlást kell szereznem belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 30.

Kamea

2021. április 21.

Nemrég sikerült csak beszereznem egy kedves ismerősömtől. Addig egy ugyancsak kecskeszőrből készült Zoeva ecsetet használtam a Guerlain gyöngyökhöz, de azt az alakja miatt sokkal körülményesebb volt megforgatni a dobozban. Ezt az ecsetet viszont valóban erre találták ki, ezzel gyerekjáték a púdert az arcra felvinni. Valószínűsítem, hogy én is csak a gyöngyökhöz fogom tudni majd használni, máshoz nemigen tudom elképzelni. Valóban cuki darab, de azt azért nem értem, hogy miért aranyárban adják. Ja persze, talán azért, mert rá van írva, hogy Guerlain. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 21.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2021. március 22.

Nekem tetszik ez a kis ecset, amit a Meteorites gyöngyökhöz ajánlanak.
Kiváló minőségű kecskeszőrből készül, amit rózsaszínre festettek, így sokkal különlegesebb, ezt el kell ismerni. A fehér nyél és a szőr közötti ezüst részen visszaköszön a doboz motívuma, ki van találva, de legyen is, megkérik az árát.
Tökéletesen felveszi a gyöngyökből a port és szépen le is adja, azaz a funkcióját szépen teljesíti.
Nyilván, más természetes szálú ecsettel is elérhetünk hasonló eredményt, de ha van "célszerszám" valamire, hajlamos vagyok azt gondolni, hogy az lesz az ideális. Nem bántam meg a vásárlást, minden szempontból tetszik a Guerlain cuki kis ecsete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. március 22.

Nekem tetszik ez a kis ecset, amit a Meteorites gyöngyökhöz ajánlanak.

bobekecske

2019. május 9.

Csak a Meteorites golyócskákhoz használom, arra megfelel, de elég kis gyengus ecset, számomra egyáltalán nem valami luxus, Guerlain minőség. Picit durvábbak a szálak, de mivel nagyon "lazák" és hosszúak, nem kellemetlen a használata. Igazából nekem minden más termék használatához túl nagy és/vagy túl laza ecset. Méretre jó a fogása és táskabarát, de a úgyse utaztaom a Meteorites tégelyt, így igazából mindegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 9.