Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2015. október 28.

Lelőhely:   parfümériák

Matt és gyöngyházfényű árnyalatok egyedülálló keveréke, ami a legcsodálatosabb ragyogást adja a bőrnek. A három bőrrkorrigáló szín (zöld, mályva, pink) kiegyenlíti a bőrt, míg a három fényvisszaverő szín (fehér, aranyos pink és pezsgő) ragyogóvá teszi azt.

Pöti

2015. október 28.

Ritkán akad el a lélegzetem, de amikor az enyém lett, hát bevallom, nem nagyon volt levegőm.. A belsejét már ismertem, gyönyörű fény és csodás ibolya illat. Úgy gondolom, hogy ettől szebb nem nagyon kapható mostanság, már ami a külsejét illeti. Nehéz, súlyos kompakt, csodálatos ezüst tok. Ha üres lenne is imádnám. De nem üres és szerencsére utántölthető, így úgy érzem, hogy ez egy igaz szerelem kezdete és remélem, örökké fog tartani.. <3 Magát a púdert most nem is dicsérgetem, ezt megtettem már a gyöngyös verziónál.. És a véleményem azóta se változott.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.