Guerlain

Ár:   40 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2021. szeptember 28.

Ár:   40 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatjegyek: páfrány, keleti jegyek, levendula, szantálfa, karamell, sós vaj, kumarin, vanília

Ár: 3900 Ft/5ml, 6900 Ft/10ml +ptk , Eladó: mokojka
Állapot: Saját parfümből frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradó
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Anett0721

2021. szeptember 24.

A Mon Guerlain-hez hasonlították mindenhol, valamint annak bizonyos flankereihez, nekem pedig bizony a Mon Guerlain az egyik etalon. Levendula, vanília, ennél nekem több nem is kell.
Az Exclusif valóban olyan, mintha Mon Guerlain-klón lenne, picit édesebb verzióban. Ami persze furcsán hangzik, hiszen rajtam a M. G. is elképesztő módon édes, de az Exclusif nem vaníliásan, hanem karamellásan édes. M. G. -t simán használtam nyáron,éreztem benne azt a bizonyos fülledtséget, ő azonban inkább hűvösebb időre szebb, mert nem fülledt, hanem melengető. Varázslatos, exkluzív, különleges és szikrázó illat.
Még egy megjegyzés: olyan a leszáradása, mint Mugler Angel-je a dohos akkord nélkül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

eheiszki

2021. szeptember 21.

2021. Július 5.
Vmelyik nap elkezdtem írni egy véleményt de úgy tűnik házirendellenes volt a 0 infó. 😃
Szóval, ez a parfüm csodás! A mandulát nem igazán érzem, viszont a levendula és a páfrány keveredése a sós vajjal, és a karamellával, ez valami egészen különleges. A tartóssága és a szillázsa nem ilyen combos mint az illat maga, illetve az üveg csodaszép, a kupakja viszont dafaq műanyag. 😃 A tartósság/szillázs miatt adok neki 4*ot. Sosem gondoltam volna hogy levendulából ilyen szép illatokat lehet alkotni mint ez vagy a Mon.G. flankerek. 🥰

Update 2021. szeptember 21.
Ha valakinek szívfájdalma a Mon Exclusif akkor tudom ajánlani a Mon Guerlain Intense-t. Tegnap felfújtam a Mon Exclusif-ot és a páfrányos, kumarinos, fűszeres kezdés nagyon az Intenset juttatta eszembe. Az Exclusif leszáradása édesebb. Összességében szerintem az Intense áll hozzá legközelebb (a leszáradás végéhez a Mon Guerlain Sensuelle). Nyilván a vajas érzés nincs az Intenseben de rajtam az Exclusifban sem érződik 10 percnél tovább. Érdemes fújósban tesztelni kin mit produkál az Intense vs Exclusif.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

2021. Július 5.

Update 2021. szeptember 21.

Heine

2021. június 20.

Nagyon nehezen hittem el, hogy sokkal finomabb, mint a Mon Guerlain (mármint az olcsóbb, egyszerűbben beszerezhető, kipróbálható, elérhető, minden tekintetben kedvezőbb illat), hiszen több helyen olvastam, hogy közel ugyanolyan. Én eladtam a saját példányomat a Mon Guerlainből, mert a levendulás élét nem tudtam megszokni.

Ebből az illatból teljesen hiányzik a szúrósság, a Mon Sensuelle-hez hasonlóan egy puha, édes, kifinomult illat, enyhe hatósugárral. Elegánsan kedves.
Azoknak tudnám ajánlani, akik a hypnotic poison kedvelői, de elegánsabb, meleg időben is hordható illatra vágynak. Vakvásárlásnak és ajándéknak is tökéletes, érthetően közönségkedvenc.

Annyira tartós, hogy a tarkómra fújás után két nap elteltével (ebben volt kádfürdő, Balaton, több zuhanyzás és egy hajmosás) még mindig érezte a barátom a harmadik reggelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 20.

Colette221

2020. augusztus 25.

Ez az illat egyszerűen tökéletes. Kicsit félve vásároltam meg, de annyi jót hallottam róla. A levendula szolidan érződik, amit imádok. Megnyugtat, körülölel, kellemesen édes... Nem egy boltba mászkálós illat, ő többet érdemel annál. :) Remélem sosem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

missgiv

Korcsoport: >54
2020. január 22.

Ez a csokornyakkendő öltöztet :D Elegáns, uszályos illat, de nem tolakodó. Egyszerűen ellenálhatatlannak érzem magam általa. Ez a legújabb szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. január 22.

njusziful

2020. január 13.

Tavaly óta ez a kedvenc illatom. Mikor beleszippantok, örök tavasz van és mosolyra derülök. Már be is szereztem 200ml-t, hogy elég legyen egy darabig, annyira félek, hogy majd egyszer már csak sehol sem lesz kapható. 🙂 Tavalyelőtt nagyon megszerettem a Black opium Nuit blanche-t, aztán a Lancome eau de Caresse-t. De mióta megismertem a Mon Exclusif-ot, azóta semmi más nem érdekel. Egyszerűen imádom. Egyelőre Ő az Igazi számomra. Kipróbáltam a Mon-t, az Intense-t, de rajtam egyik sem olyan tartós és finom illatú, mint Ő. A Mon hamar elillan és furcsa a leszáradása, az Intense pedig az Angel-ből hordoz illatjegyeket, ami miatt nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 13.

abodri

2020. január 13.

Ha lehet ilyet mondani egy illatra, akkor ő GYÖNYÖRŰ. Elegáns, elbűvölő, lenyűgöző, fenséges. Rendkívül tartós, nagy hatósugárral. Mégsem tolakodó. Sokan mondják, hogy mennyei illatom van, amikor ezt a finomságot használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 13.

Milka

2019. július 23.

Sokszor éreztem már azt egy illatnál, hogy ennél nincs tovább...Olyan Nirvana, olyan hazajöttem, olyan emlék, ami veszettül fáj, de minden idegszálammal akarom...Nemrég találkoztam vele. Amit tudni kell: addig viszolyogtam a levendulától. Karcos, négyzetes, hideg, stb, ja és még lila is, ami a volt főnököm szerint a kielégítetlenség színe... Tény: érzelmileg van kapocs, mert egy számomra örökké kedves, bongyorhajú hímnemű nyilatkozott úgy, hogy ő illatban kedveli a levendulát, persze csak a szokásos módon: nagymama szekrénye, gondtalan gyermekkor, és kb ennyi jut az eszébe, ha már illatról van szó...Remélem, nem hangzik nagyon sznob módra, de keresem azon illatokat, amik másak, többé-kevésbé (inkább többé) elérhetetlenek. Így akadtam Rá és így lettem függő Tőle. Mert nem karcos, nem kocka, a legkevésbé sem szekrény-illat. Csak úgy lágyan - de ennek ellenére - intenzíven levendula. Vaníliásan, édesen-sósan, éterien- de mégsem szentimentálisan. Némi realitás a katyvasz után: brutálisan tartós, két fújás még másnap is határozottan veled van. Szembe jönni már csak azért sem tud, mert a részeddé válik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 23.

LxndrHrvth

2019. április 13.

Nem szeretnék senkit megbántani a véleményemmel, és természetesen 5* ez az illat, de nekem egy az egyben a sima Mon édesebb változata. Mivel nekem az egy igaz szerelem, még az Exclusif sem múlja felül. Édesebb, krémesebb, ha kapható volna és nem horror áron, nagyon sokan szeretnék szerintem. Csodálatos illat :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

VNikol

2019. március 13.

Nem régen jutottam hozzá fújósban, mert annyira megfogtak a korábbi vélemények, hogy muszáj volt megismernem. Ebben a hűvösebb, esős, szürke időben Ő lett a kiválasztottam reggel, és bizony nem okozott csalódást. Fantasztikus, magával ragadó, körbeölelő illat. Tartóssága is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.