Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mya, Módosítva: 2014. október 22.

Lelőhely:   parfümériák
Bőrtípus:   Száraz

A Guerlain ezen kollekciója az érzéki színek és a komfort jegyében született. Egy történet az ösztönökről, a mélyen megbúvó hódítás ősi erejéről, a vörös démonról, aki minden nőben ott van, aki tudja, mit akar, és meg is szerzi azt.

bobekecske

2016. május 30.

A "Smile" limitált kiadású van meg, ami inkább egy korallos pirosító és irizáló pasztelles rószaszín highlighter keveréke. Én a kettő színt összedolgozva használom, az árnyalat csodálatos, építhető rózsaszín "hűvös" irizálással, nagyon különleges, szolid, az én színeimmel nagyon jól harmonizál.
A By Terrynek volt egy folyékony pirosítója, annak volt ilyen majdnem kékesbe hajló fénye, ami gyönyörűen mutat világos bőrön.
Teljes árat nem fiztenék érte, és eddig bevallom ezek az állandó színkombinációk nem fogtak meg, de alapvetően a Guerlain pirosítók nagyon szépn eltalált, jól hazsnálható színűek és hatásúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Mya

2014. december 3.

Ilyen egy igazi luxus pirosító! Tartós, gyönyörű intenzív színek, ráadásul 2 színt is kapunk egyszerre. Egy gyönyörű mikrocsillámos és egy matt színt. Nagyon szeretem, de csak egy bizonyos színt használok belőle. Van egy felesleges teljesen új darabom belőle, baráti áron vihető! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 3.