Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Extra pigmentált és tartós folyékony rúzs.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

graceintrouble

2014. január 19.

Tényleg fantasztikus, az összes árnyalat gyönyörű, az egyik legjobb rúzsom. Felvitel után valóban bársonyossá válik, és szépen hidratálta az ajkamat. A folyamatos evésnek-ivásnak is ellenáll, pedig elég kemény "tesztnek" vetettem alá :) Az applikátorral csak az a problémám, hogy felvitelnél kicsit több anyag kerül a szám körvonalára, mint szeretném, és azt utána még ecsettel el kell dolgozni. De lehet csak én vagyok béna, mert nem tudom kezelni :) Ettől függetlenül maximális pontszámod adok néki!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Yndre

2013. október 14.

Csodaszép, igazi luxusdarab és egyértelműen a legjobb rúzs a világon! Nekem a legsötétebb bordó Orgueil színem van, ami a legszebb őszi szín amit valaha használtam. Sajnos az én szám elképesztően cserepes és száraz, úgyhogy a nagyon sötét rúzsokkal csínján kell bánnom, mert sokszor csúnyán mutatnak az ajkaimon. De ez nem, mert egyszerűen bársonyként simul a legszárazabb felületre is és azonnal megszárad. Nem kenődik össze-vissza, nem ragad, nem szárít, gyönyörűen pigmentált és elképesztően tartós. Ráadásul a az applikátornak köszönhetően egészen szépen fel lehet vinni az ajkak körvonalára is (könnyebben mint a hagyományos rúzsokat). A finishe nem matt, de nem is fényes. Inkább krémesnek, bársonyosnak mondanám. A színe teljesen egyenletes, nem szárad meg foltosan vagy csíkosan. A viselete is teljesen természetes, egyáltalán nem érzem, hogy van valami a számon, mint pl. szájfények esetében. 5*

Bővebb leírásért és fotókért kattintsatok a blogomra:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

Bővebb leírásért és fotókért kattintsatok a blogomra: