Guerlain

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kiszerelés:   1,08 g
Lelőhely:   parfümériák

Könnyű, mégis pigmentált formula, mely hosszan tartó hatást biztosít. Egy univerzális árnyalatban kapható (01 Brun Ideal), mely minden szemöldök- és bőrszínhez alkalmazkodik.

Guerlain The Eyebrow Pencil - 01 Light
Ár: 4000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

mate

2017. február 3.

Szep,igenyes csomagolas,kituno kefe es hegyezo. Viszont,maga a ceruza tul kemeny ezert nagyon konnyen letorik meg hegyezes kozben is.A kemenyseg miatt pedig nehezebben huzhato vegig a szemoldok is. Ezt nem vartam volna a markatol.

Update: fel kell pontoznom mert azon kivul,hogy konnyen torik a hegye es gyakrabban kell hegyezni,ez egy nagyon jo ceruza! Tartosabb,mint hasonlo tarsai (Chanel,YSL,MAC) es nagyon termeszetes szinu szemoldokot lehet vele csinalni. Megszerettem☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate