Guerlain

Ár:   15 390 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. május 24.

Ár:   15 390 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Ez egy egyedi 360 fokos fejjel rendelkező ecset, amely lekerekített ecsetfejével egyszerűvé teszi az alapozó felvitelét, anélkül, hogy az arcon csíkot hagyna. Használata könnyű, és természetes megjelenést biztosít

bernikrém

2017. május 25.

Lehet hogy magas az ára, de ez egy örök életű professzionális ecset.
Nagyon nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Lehet hogy magas az ára, de ez egy örök életű professzionális ecset.
Nagyon nagyon szeretem!

NovakneViki

2017. május 14.

Erre az ecsetre akkor figyeltem fel, amikor bevezetésre került a LPRN szempillaspirál. Nagyon megtetszett az elegáns barack színe, ujjaimmal megtapogattam a tesztdarab fejét, nagyon puha volt és tudtam ezt egyszer beszerzem.
Még beszerzés előtt, az itteni véleményeket is el akartam olvasni, de megdöbbenve láttam, hogy nincsen adatlapja.
Abban is biztos voltam, hogy csak valamelyik kuponos napon fogom beszerezni, így a marionnaud joy kedvezményével szereztem be, és még guerlain aranykártyát is kaptam mellé.
Youtube-os videókban láttam, hogy az ecset kialakítása miatt gyakorlatilag, folyékony alapozóhoz, púderezéshez, pirosításhoz is használható, így első alkalommal én is kipróbáltam mindegyik folyamatnál.
Alapozásnál nagyon szépen teríti az alapozót, az ecset feje nem túl nagy és nem is túl pici, szinte semennyi alapozót nem nyel el, épp csak annyit amennyi az eldolgozás során a szálakon marad. Kipróbáltam az Esteé Lauder Double Wear alapozóhoz is és teljesen ledöbbentem, hogy az ecsetnek a szálai nem ragadnak össze és nem is keményednek meg (sajnos a KAP-os ecsetemnél a dw használata során ez történt)
Az arcpúdert és a pirosítót is nagyon szép és vékony rétegben lehet ezzel az ecsettel felvinni, ennél az ecsetnél éreztem először azt az igazi airbrush hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.