Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2018. január 5.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: bergamott, menta, jácmin és nárcisz

Guerlain Un Air De Samsara keresem
Ár: 0 , Eladó: Sompi1
Állapot: Használt , Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 6000.- Ft plussz posta költség. , Eladó: pihike
Állapot: Használt, fényképen látható a mennyisége , Helyszín: Tápiószecső , fizetés: --

Sompi1

2019. május 11.

Nagyon Boldog vagyok, mert sikerült szereznem egy üveggel! Friss virágos illat, ami tényleg 24 óráig tart rajtam. Nem tolakodó, de állandó a jelenléte. Nagyon szeretem a vintage illatokat, de ezt nem sorolnám közéjük. Igazi tavaszi, nyári illat. Alig várom, hogy kánikula legyen, szerintem akkor fogja a legszebb arcát megmutatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 11.

Brigitt

2017. október 5.

Up. Bár azt látni mindenhol, hogy már nem gyártják, de itt még kapható:
Érdekes, hogy sokan nyári Samsarának nevezik, rajtam mégis télen (volt) az igazi.

Alapvetően imádom a Guerlain illatokat. Megbabonáznak. De ez volt a nagybetűs parfüm, amit életem leggyönyörűbb időszakában volt szerencsém viselni.
Imádtam, mély, tartós ugyanakkor könnyed is a mentának köszönhetően. Csodálatos illat.Csak én gondolom, hogy a '90-es években kreálták a legkáprázatosabb parfümöket? Ezer csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 5.

Up. Bár azt látni mindenhol, hogy már nem gyártják, de itt még kapható:

szilviakiralyno

2017. január 27.

Bravúros megszelidítése a klasszikus Samsarának, ami a maga nemében mérföldkő. Addig el sem lehetett képzelni, hogy azt a komplex illatot valahogy meg lehet zabolázni, olyan gazdag, olyan mély, hogy alapvetően egy őszi-téli időszakban viselhető, melegbe burkoló, meditatív illat, hogy nyáron bűn viselni, de a Guerlain megoldotta akkor ezt is. Megmaradt az Un Air de Samsarában a klasszikus illat nemessége, és összetettsége, de a menta, a nárcisz és friss fejjegyek egy tökéletes tavaszi-nyári elegáns illatot eredményeznek. Bár az Anyaillat nagy kedvencem, amikor ezt régen megszereztem, nem voltam hanyattesve tőle, meg is van még az üvegem, most hogy halad az idő, egyre jobban tudom értékelni. Nem mindig van szükség arra, hogy az illattal lehengereljük a környezetet, mert van amikor az nem illő dolog. Mégis megőrzi azt a minőségi de csendesebb eleganciát és határozottságot, és keleties vonulatot. MOst már határozottan jól esik az illat, bár épp tél van, mégis. Enyhébben fás, de sokáig érezhető, roppant tartós illat Ő. Egyetértek mindenkivel, aki hiányolja amiért megszüntették.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Mieri

Korcsoport: >54
2016. február 12.

Pár hónapja jutottam hozzá, annak ellenére, hogy már megszűnt. Tiszta őrültség volt kivonni, bár nem tudom, mekkora lehetett a kereslet iránta. Egyszerűen csodálatos! Zöld Samsara! Nem "úgy" zöld, hanem szemben a pirossal. Nem is az ellentéte, csak egy másik dimenzió. Azt hittem, soha nem akadok a régi kedvencem (Trussardi Action) méltó utódjára, de sikerült! Persze, teljesen más, csak a hatása ugyanaz: levitáció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 12.

Svetlana

2015. július 4.

Itt is érvényes: ami jó, azt előbb-utóbb kivonják a forgalomból. Samsara mentás-citrusos változatban. Igazán hűsítő illat volt nyáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

Sofia1976

2014. október 11.

A nyári Samsara... ajánlom mindenkinek akinek van egyénisége kihagyhatatlan! Na ők vállalhatnának pénz visszafizetési garanciát ha nem tetszik szerintem 1-2 nő vinné vissza aki csak megvette mert azt hitte, hogy felnőtt hozzá de nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 11.

Amanda

2014. június 7.

Csillapíthatatlan Samsara mániám van, és erre nem is olyan régen jöttem rá. Nagy kedvencem ez a változat, és sajnos csak igen keveset birtoklom belőle, ezért vigyázok is rá, mint a szemem fényére.
Az Un Air de Samsara egy lényegesen könnyedebb, nyáron is viselhető flanker. A bergamott és a menta teszi frissebbé, de megvan benne az anyaillat mélysége. Főleg a nárcisz és a jázmin a domináns, tehát virágiszonyban szenvedőknek nem való ez az illat. Én még kánikulában is viselem, szeretem és nem utolsó szempont, hogy a környezetemben élőknek is tetszik.
Sajnos már nem kapható, E-bay-en, Amazon-on fellelhető még néhány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

Sajnos már nem kapható, E-bay-en, Amazon-on fellelhető még néhány.