Guerlain

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wildcat75, Módosítva: 2014. november 3.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 1999

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: szegfű, nőszirom, ylang-yYlang

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

galagonyanya

2015. február 21.

Valóban nagyon virágos, a felsoroltakon kívül még jázmint is érzek. Kellemes, tavaszra-nyárra ideális, egyetlen mínusz pont: nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.