Guess

Ár:   5279 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 5279 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 5279 Ft

Illatcsalád: fás

Fejjegy: sáfrány, grapefruit, elemi gyanta,

Szívjegy: cédrus, geránium,

Alapjegy: pacsuli, tonkabab, vanília.

Ár: 5279 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 4000 , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 100 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost előre utalással

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Bombekur

2017. szeptember 20.

Tökéletesen megalkotott friss, citrusos, fás illat, nem hivalkodó. Maga az illat megérdemelne nálam 5 csillagot, viszont a tartósságát nézve gyenge 1 csillagos. A párom kifújás után kb. 30 perccel nem érzett semmit rajtam, ezt többször eljátszva sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Cintia04

2016. július 10.

Párom egyik kedvenc illata. Finom, friss,fás,citrusos illata van. Kifújáskor kimondottan nagyon zöldes illata van de ahogy nyugszik a bőrén megjelennek a citrusos és fás jegyek is és ez így teljes mértékben összhangba is kerül egymással. Nagyon szeretem ezt az illatot rajta nyáron vagy akár hűvösebb időben is tökéletesen működik rajta és tartós még ebben a melegben is. Én a kék tesóját szerettem volna neki nekem az jobban tetszett de hát ő használja de teljes mértékben illik hozzá így ez az ő illata. Örülök is, hogy váltott kicsit eddig csak az aqua-s illatok voltak nekik a favoritok és most evvel a formabontó fás illattal nagyon örültem, hogy kísérletezik de hű maradt magához és a friss, üde érzéstől nem akart megválni. Szeretjük.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.