Gwdihw

Ár:   €5   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. február 17.

Ár:   €5
Kategória:   Kézkrémek

Ápoló balzsam körömre és a körömágyra

A citromkivonat finoman tisztítja, a kakaóvaj táplálja a körmöt és a körömágyat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Tvylvis

2016. augusztus 19.

Nagyon jó termék, bár én picit a Badger és a Burt's Bees hasonló tégelyes kis kencéjét egy fokkal jobban szeretem. Egyébként ebben szerepet játszik az is, hogy ennek nincs illata, azoknál meg kifejezetten kedvelem, hogy a szaglószervem is kényeztetve van. Amúgy kiválóan ápolja a körmöt, körömágybőrt, megvédi a repedezéstől, kiszáradástól. Az esetleges pici sebek is gyorsabban gyógyulnak. Jobban szeretem kicsit ezeket a balzsamokat, mint a folyékony, olajos formulákat, mivel ez ottmarad, ahová kentük, lehet mellette gépelni, ügyködni, nem lesz olajos az ujjam. Nagy hidegben a kézfejemre, az ujjközökhöz is kenem vékonyan, sajnos ott képes kirepedezni a bőr. A csomagolás rettentő aranyos, és mivel csavaros a fedele, atombiztosan záródik. Rettentő kiadós, viszont nem is romlik meg hamar. Ajánlom bátran, egyértelmű ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract