Gyógyszertári

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Takaro, Módosítva: 2015. november 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Takaro

2015. november 10.

Nekem csodaszer. Elotte semmi sem hasznalt, tele voltam pattanassal. Most sem szep a borom, de miota ezt hasznalom alig fordult elo, hogy 3-4 vorosen izzo pattanas egyszerre vendegeskedett a fejemen. Van hogy egyaltalan semmi nincs az arcomon, ilyenkor mar szinte ra lehet fogni hogy vallalhato.
Az osszetevoket nem tudom, de parfum biztosan nincs benne, meg olyan tipikus gyogyize szaga sincs. Konnyen kenheto, de feher szinu es eltart par percig mire beszivodik, nem zavaroan zsiros, de en csak ejszakara hasznalom.
Raadasul nagyon olcso es sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Raadasul nagyon olcso es sokaig eleg.