Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

elesbrenda

2019. november 1.

Közép-világosbarna színű az eredeti hajszínem. Egyik nap kattant,és befestettem barnásfekete hajfestékkel a hajam,másnapra már megbántam. Keresgéltem mindenféle módszert és rátaláltam egy aszkorbinsav+sampon pakolásra. Neki is láttam gyorsan,felpakoltam a hajam,bebugyoláltam,fent hagytam 1 ótát a hajamon. Lemostam,és minimum 3árnyalattal világosabb lett a hajam,megcsináltam mégegyszer,mégvilágosabb lett. Úgy gondolom hogyha még megcsinálom kb 3-4x visszakapom az eredeti hajszínem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

seraphim

2019. október 1.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő után festettetek újra hajat a használat után hagyományos hajfestékkel? (esetleg ammónia mentes festékkel) Szeptember elején használtam 4-szer.
Eredeti hajszínem közép-sötét szőke, ez volt többször világosabb szőkére festve, illetve az utóbbi időben elkövettem azt a hibát, hogy vörös festékkel festettem be a még festett szőke hajamat, így folyton kifakult a vörös... A tövénél ahol lenövés volt, szépen megmaradt a vörös de összességében fakó és világos barna árnyalatot kaptam hajmosásoknál😅
Meguntam és elkezdtem használni az aszkorbinsavas pakolást. Világosított a hajvégeknél de még nem tökéletes. Többször nem merem megcsinálni, mert amúgy is vékony szálú, töredezett a hajam🙄 balzsamot mindig használok de kb semmit nem javított, plusz a pakolás is szárította...
Van valakinek tapasztalata, hogy mennyi idő után festett újra hajat? Köszönöm előre is a válaszokat 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Sziasztok!

Audry1

2019. szeptember 17.

Én imádom! Amióta rátaláltam sosem veszek mást! Olcsó is és nagyon hatásos. Akár hajra, akár betegségből való felépülésre, akár az immunrendszer megerősítésére jó. Az allergiás időszakomban is igyekeztem teában használni.
Arra figyelni kell, hogy bárhogyan is használjuk, egy kis igazi (!) citromlevet keverjünk el hozzá, különben a szervezet nem ismeri fel önmagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Luiselotte

2019. augusztus 10.

Én az arcomra használom és nagyon szeretem. Neten olvastam több helyen is, hogy szó szerint ragyogó lesz tőle a bőr , gondoltam kipróbálom.
Megtisztított bőrre viszem fel egy sima nappali krémben elkeverve, addig hagyom fent amíg este lezuhanyozom. Az elején csak icipicit mertem felkenni , féltem , hogy leugrik az arcbőröm, de semmi baja nem lett , így emeltem az adagot 2 borsószemnyi krémhez fél borsószemnyi port rakok. Nem oldódik fel teljesen a krémmel kissé szemcsés marad de ettől még hat.Lemosás után a vizes bőrömbe nyugtató arcolajat masszírozok be ( Adrienne Feller : Aminea ) . Hetente 3-4x csinálom, gyönyörű lett tőle a bőröm , a foltokat is halványítja. Nappalra kötelező mellé az 50 faktoros fényvédő.
A port gyógyszertárban vettem 1600 Ft volt 100 gramm a Jutavittól.
Aki olyan béna mint én , hogy belekeni a szemébe az visítás helyett bő hideg vízzel mossa ki, nem lesz belőle baj. 3D pillát se bántotta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

A port gyógyszertárban vettem 1600 Ft volt 100 gramm a Jutavittól.

Nora85

2019. július 24.

Barátnőm olvasta a tippet, hogy állítólag leszedi a hajfestéket. No, egyből utána olvastam itt a dolognak és a rengeteg vélemény meggyozott. Tudniillik én is az otthoni hajfestes áldozata vagyok - a világosbarna festék majdnem fekete lett a hajamon és ezt a részt azóta se fogta be más festék.
Hajfestékes csalodasaim utan meggyoztem magam, hogy most se várjak semmit, úgyse lesz változás. Aztan nem akartam hinni szememnek, hogy 1 óra alatt mi történt!! A sötét szín eltűnt! A hajamnak konkrétan annyira szep, nem is vöröses, hanem inkább karamelles színe lett, hogy be se festettem volna (ha nem oszulnek). Az egyetlen gond, hogy a hajam töve, ahol nem volt már ezzel a nagyon sötét festékkel festve, nos hát... Elég sárga lett. :D ráadásul biztos, ami biztos, két egymást követő nap megcsinaltam.
Nagyon boldog vagyok, hogy most már én is ismerem ezt a tuti tippet!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Nagyon boldog vagyok, hogy most már én is ismerem ezt a tuti tippet!!!

tara95

2019. július 11.

Eleve szőkés hajam van, de télre eléggé besötétedik, úgyhogy úgy voltam vele mit veszíthetek? Balzsamba kevertem el kb 2 kanálnyit, kicsit csípett, de hagytam 45 percig. Én látom hogy világosabb lett a hajam, mások nem biztos hogy észreveszik, de ami nagyon fontos: hihetetlen tiszta lett a fejbőröm, szinte lélegzik, a korpa eltűnt (???) olyan mintha hajhab lenne a töveken. Biztos, hogy ezentúl kerülni fog egy kevés minden hajmosásnál a pakolásba :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Monna78

2019. július 11.

Évek óta szeretnék megszabadulni a festett vörös hajszínemtől, világos barnát szeretnék. A fodrászom közel 1 év alatt nem tudta megcsinálni, hiába próbált szőkíteni, volt, hogy 6 árnyalatú (sárgás/vöröses) volt a hajam. Meguntam, vettem aszkorbinsavat, bekevertem samponba, 40 percig volt a hajamon folpack alatt, és úgy leszedte a bordó/szilva színű hajfestékemet, hogy csak pislogtam. Kaptam egy nagyon világos, egyöntetűen halványvörös színt, ami nagyon jó kiindulási alap. Ezt festettem be világos barnára (hamvas árnyalat), szuperül befogta, nem foltos. Arra kell figyelni, hogy a C vitaminos pakolás után világosabb festéket kell választani, mint amilyen árnyalatot el szeretnénk érni, legalábbis Herbatint növényi festék esetén, mert sötétebbre fogja meg a hajat, mint pakolás nélkül tenné.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

tothgyongyi92

2019. június 17.

Festett fekete tincseimből szerettem volna világosabb frizkót varázsolni. Kb 3 hónap alatt 2-3 naponta tettem fel aszkorbinsavat samponnal 1-2 órára. Csodát nem művelt, koptatott a feketémből de nem eleget. Viszont extra puha és jó illatú lett a hajam. Fejbőröm kevésbé pállott be tőle, és nehezebben zsírosodott.. 😍🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

umpalumpa

2019. június 4.

Eredetileg hajvilágosítónak szántam, de meggondoltam és bőrápoló lett a gyógyszertárban vett pici tasaknyi por.
Klairs Supple Prep. tonerbe teszek egy picinykét, feloldom benne és így kenem a tiszta bőrömre heti 2x este. Egy picikét csíp,ha van frissebb elintézett pattim, de nagyon rövid ideig. Kipirosodás nincs, kenhetek rá bármit, amit szeretnék. Reggelre látszik, hogy egészségesebb kinézetű az arcom,kicsit halványabb és talán az aknék foltjai is világosodnak.
Fogalmam sincs, hogy milyen töménységet sikerül ezzel a módszerrel elérni, de működik. Először csak egy hangyacsápnyit kevertem a tonerbe és fokozatosan emeltem a mennyiséget kb. egy csipetnyiig. Ennél többet nem fogok beletenni. A fémes szag érezhető egy darabig a tenyeremen, de nem zavar.
A The Ordinary port akartam megvenni, de nem volt készleten, így adtam esélyt ennek a könnyen elérhető cuccnak. Azt hiszem ezzel le is került a kívánságlistáról az előbbi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

ainatol

2019. május 26.

A hennát is világosítja. Fél éve festem hennával az erősen őszülő hajam. Túl sötét, nem is vörös, hanem piros lett a hajam a hennától (anno 6 évig hennáztam, csak akkor még nem őszültem ennyire). Az itt leírtak alapján 50 g aszkorbinsav + sampon 2 óráig fent hagyva zuhanysapka + kötött sapka alatt. Látványosan sokkal világosabb lett a hajam, egységesen rézvörös lett, ragyogó szép színű, nem fakó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid