Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

vgeorgina

2020. december 9.

Imádom. Olcsóbb, mint a "márkázott" C-vitamin porok (pl. TO), hatásban viszont természetesen hozza a drágább társait, hiszen ugyanolyan tiszta C-vitamin porról van szó. Szérumokba, hidratálóba keverem, kis mennyiségben, láthatóan jobb lett a bőrképem tőle. Hylauron szérummal különösen jó, főleg a téli hónapokban veszem észre, hogyha nem használom szárad a bőröm. Bár reggelre inkább ajánlott - a fényvédelmet fokozó hatása miatt - én inkább este szoktam használni, mert reggel rendre elfelejtem a szérumokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

emiko

2020. november 11.

A szérumomba keverek egy mikroszkópikus mennyiségűt, így helyettesítva a G&G 100 C-glow-ját. Tökéletes, mert nem bomlik olyan gyorsan és a hatása ugyan az. 178Ft-ért vettem 20g-ot, ami, ha ilyem tempóban fogyasztom, legalább 1 évig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

Beeyanca

2020. november 2.

Nekem anno tönkre tette a vékonyszálú dús hajam, amikor világosítottam vele. Róka fejet csinál, ami a kisebb gond. Nagyon sokáig szenvedtem a száraz seprű hajtól miatta. Bár én egész éjszakára fent hagytam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

snowyfairy

2020. szeptember 22.

Sikerült egy csúnya, hosszú heget varázsolnom a lábamra (zuhanyzás közbeni sietős borotválás). Heti 2x használom 1 evőkanál testápoló plusz egy cukorborsó méretű por, ezt a masszát olyan 20 percig hagyom fent a hegen. látványosan világosítja. Ugyancsak jó az égési hegekre, a kézfejemen nem látszódik már a heg. Arcra csak óvatosan mert nagyon szárít, de remek arcképet hagy maga után. a csúnya glutén aknékat is rendeteszi. Csodaszer, csak mértékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

pirospipacsocska

2020. szeptember 18.

Az itteni vélemények alapján tettem vele én is egy próbát,hajvilágosításra.Sötét a saját hajszínem,és sötétszőkére van befestve,ami majdnem fekete....Samponnal kevertem el kb.3 evőkanálnyi port,és próbáltam egyenletesen eloszlatni a hajamon.Zuhanysapkában “pácoltam”45 percig.Tényleg világosított rajta,kicsit rezes beütésű,gesztenye színűre szedte le.Nem roncsolta a hajamat.Sőt,puhább,fényesebb lett utána a hajam. 😁Úgyhogy nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

RoseGold88

2020. augusztus 26.

Én régóta használom hajvilágosításhoz. Inkább világos vöröset csinál, amit utána nehezebb a hajból eltávolítani, de még mindig egyszerűbb, mint megvárni, míg lenő, vagy az egészségtelen leszívást alkalmazni. Sok keratin kell utána, meg olaj, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

karet

2020. június 4.

Hát az én próbálkozásom sem sikerült sajnos. 1 órát volt fent, mikor lemostam csak a tövét világosította, vagyis sárgásította. Lehet ha többször próbálom sikerül, de egyenlőre a hajam hosszán nem vettem észre változást. VISZONT.

Amit a hajammal művelt, az valami csoda. Eddig egy termékkel sem értem ezt el. Annyira puha hogy szinte nem is éreztem a fésű alatt. Érzem hogy levegőhöz jutott a hajam, csodálatos érzés. Ha a hajvilágosítás nem is sikerült, ezt a C vitaminos pakolást mostmár mindig fogom használni.

A hidratálásra adok 5*, ha lehetne 100000et is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

A hidratálásra adok 5*, ha lehetne 100000et is.

klau810614

2020. április 28.

Ez tényleg szuper hajvilágosításra! Középszőkére festettem a hajam mert meguntam a világos szőkét de szinte fekete lett 😫 Elkezdtem bújni a netet és rátaláltam erre a csodaszerre,futottam is a gyógyszertárba😀 2 egymást követő nap megcsináltam és végre vilagosodott vagy 4 árnyalatot simán . A hajamnak semmi baja nem lett sőt a fejbőröm mintha fellélegzett volna ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

Majida

2020. április 19.

Első sorban,fekete hajamról a festéket szerettem volna leszedni vele...Halványítani halványított réz vörösre de csak a hajtönél,a hajvégeimen ugyanúgy ott maradt a fekete...igazából nem pontozom le mivel világosított valamennyit de nagy csodát nem kell várni tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

wannabeflo

2020. április 8.

Nem szavazom le, mert eredetileg nem hajvilagositas a funkcioja, viszont nekem sajnos semmit nem hasznalt. Nagyon bizakodtam, mert szinte csak jo velemenyeket olvastam. Mindent ugy csinaltam, ahogy kell, 3x is elvegeztem a pakolast a hajamon, de sajnos nekem ugyan olyan maradt a hajam. :( a makacs voros pigmenteket akartam vele eltavolitani vagy vilagositani, mert sajnos a legutobbi alkalommal, mikor sotetbarnatol vilagosabb barnara valtottam, a fodrasz voroses barnara festette a hajam es azota nem birok szabadulni a voroses szintol. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid