Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vicka

2021. november 10.

Egyáltalán nem hittem volna, de ez működik!!!
Az én esetem röviden: magát profinak hirdető fodrász kókány, jó sok pénzért durván elrontott egy ombre hajat nekem. A barnás átmenet platinaszőkére kopott 2 hajmosás után, sőt, darabokban törik a vége. Gondoltam már mindegy, így jártam, visszafestem az eredeti hajszínemre, a szőkét könnyű lesz… jól utána is olvasgattam, írták, hogy világosabb árnyalatot válasszak az eredeti hajszínemnél, mert a szőkén másképp működik. Oké. Jött a Palette Color Shampoo, 6-os árnyalatú színezője (világosbarna a neve, a dobozán egy inkább szőke hölgy vigyorog). Felkenés után kb negyed órával már láttam, baj lesz…. Gyorsan lemostam, és elsírtam magam mikor megláttam… fekete lettem… nem világosbarna, nem csokibarna, nem sötétbarna, ez bizony FEKETE. Borzasztóan állt. Aznap éjjel nem aludtam az idegtől. Mit csinálhattam volna, ha ezt fodrász megküldi hidrogénnel, nem fekete leszek, hanem kopasz. Olvasgattam ezt az aszkorbinsavas megoldást, gondoltam, egy életem egy halálom, próbáljuk ki. Másnap nyitásra a DM ajtóban toporogtam, vettem egy Mivolis C vitamin port, aztán futás haza, kezdődhet a kotyvasztás. Arányokat nem mértem, hosszú, nagyon-nagyon dús hajam van, így bőven tettem mindenből egy üveg edénybe. Egyedül a c vitamint mértem, nem akartam túllőni, nehogy szárítson, gondoltam inkább majd megismétlem, ha nem lenne elég hatásos. Az alábbiakat használtam:
-2 csapott evőkanál aszkorbinsav
-oliva olaj
-kókuszzsír
-argán olaj (100%-os, volt épp itthon, legalább elfogy alapon beletettem kb 50 cseppet)
-kímélő sampon
-Tresemmé hajpakolás.
Felkentem száraz hajra, a tangle teezeremmel jól belefésültem, rá egy szatyor, arra egy törölköző. Kb 40 perc után lemostam, rendesen hajat mostam, mint máskor. A leglassabb fokozaton beszárítottam a hajam. Az eredmény…… visszakaptam a barna hajszínemet!!! Nem hittem el! Ráadásul olyan puha lett, mint régen egy steampod hajvasalás után. Nem, nem lett egyenletes, de nem is vártam, hiszen maga a szőkítés és a feletére festés sem volt az, de legalább ha rám néznek, nem úgy emlegetnek, hogy a “fekete hajú nő” hanem a barna :) még egyszer kb egy hét múlva újra megcsinálom, aztán elmegyek fodrászhoz BARNÁRA festetni :)
Soha többé nem kísérletezgetek itthon, de mindenesetre hálás vagyok ennek a kis csoda cuccnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

Egyáltalán nem hittem volna, de ez működik!!!
-2 csapott evőkanál aszkorbinsav
-oliva olaj
-kókuszzsír
-kímélő sampon
-Tresemmé hajpakolás.

cattitude

2021. szeptember 4.

egy amerikai fodrász instáján láttam, hogy c-vitaminos detox hajkezelést csinált egy vendégének, több se kellett, elmentem a dm-be venni c-vitamin port. a tubus felét elkevertem babasamponnal és egy kis hajbalzsammal, nedves hajra felvittem és 45 percig hagytam a hajamon. szőke balayage hajam van most, azon nem világosított semmit, de nem is vártam, viszont a hajvégeimen az egyenletlen szürkés-zöldes elszíneződéseket szépen levitte. az egész hajam sokkal puhább, jobb esésű, selymes fényű lett, a töveimen érezni főleg a változást. a hajvégeket azért kicsit kiszárította, úgyhogy pakolást/olajat lehet utána nyomni bőséggel. állítólag a c-vitamin segít eltávolítani a hajban maradt lerakódásokat, én nemtom, ez tényleg igaz vagy valami jó marketingfogás, de itt amúgy elég kemény a víz, szóval lehet tényleg emiatt lett puhább a hajam?
mindenesetre nekem bejött a hatása, szerintem máskor is próbálkozom majd ilyen pakolással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

xXMariann91Xx

2021. augusztus 28.

Hajvilágosításra használtam, már első alkalommal is kb. csodát tett a hajammal (a kiindulás sötétbarna volt, ebből csinált egy középbarnát). Még párszor ismétlem, nekem már most kb. csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. június 22.

MINDENRE IS :) szérumomba keverve az arcápolási rutinom részeként, hajvilágosító pakolásként, belsőleg vitaminforrásként... filléres csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

hammurabi

Korcsoport: >54
2021. május 7.

Nagyobb mennyiségű aszkorbinsavat éhgyomorra érdemes szedni néhány korty vízben vagy valódi citrom, grapefruit, gránátalma lében feloldva. A C-vitamin a gyomorban több ezer mg-os mennyiségben tud felszívódni, ha magas a savtartalom. Ezért éhgyomorra fogyasztva gyorsan felszívódik, púpozott kávéskanálnyi sem okoz hasmenést. - Hajvilágosításhoz nem használtam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. május 7.

csekeregina

2021. március 18.

Hajvilágosításra próbáltam. Festett feketéből sötétbarnára szívta le. Nem lett erős hatása. De nem bántam meg. Nagyon szép volument adott a hajamnak. Ezen meglepődtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

vgeorgina

2020. december 9.

Imádom. Olcsóbb, mint a "márkázott" C-vitamin porok (pl. TO), hatásban viszont természetesen hozza a drágább társait, hiszen ugyanolyan tiszta C-vitamin porról van szó. Szérumokba, hidratálóba keverem, kis mennyiségben, láthatóan jobb lett a bőrképem tőle. Hylauron szérummal különösen jó, főleg a téli hónapokban veszem észre, hogyha nem használom szárad a bőröm. Bár reggelre inkább ajánlott - a fényvédelmet fokozó hatása miatt - én inkább este szoktam használni, mert reggel rendre elfelejtem a szérumokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

emiko

2020. november 11.

A szérumomba keverek egy mikroszkópikus mennyiségűt, így helyettesítva a G&G 100 C-glow-ját. Tökéletes, mert nem bomlik olyan gyorsan és a hatása ugyan az. 178Ft-ért vettem 20g-ot, ami, ha ilyem tempóban fogyasztom, legalább 1 évig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 11.

Beeyanca

2020. november 2.

Nekem anno tönkre tette a vékonyszálú dús hajam, amikor világosítottam vele. Róka fejet csinál, ami a kisebb gond. Nagyon sokáig szenvedtem a száraz seprű hajtól miatta. Bár én egész éjszakára fent hagytam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

snowyfairy

2020. szeptember 22.

Sikerült egy csúnya, hosszú heget varázsolnom a lábamra (zuhanyzás közbeni sietős borotválás). Heti 2x használom 1 evőkanál testápoló plusz egy cukorborsó méretű por, ezt a masszát olyan 20 percig hagyom fent a hegen. látványosan világosítja. Ugyancsak jó az égési hegekre, a kézfejemen nem látszódik már a heg. Arcra csak óvatosan mert nagyon szárít, de remek arcképet hagy maga után. a csúnya glutén aknékat is rendeteszi. Csodaszer, csak mértékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid