Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

karet

2020. június 4.

Hát az én próbálkozásom sem sikerült sajnos. 1 órát volt fent, mikor lemostam csak a tövét világosította, vagyis sárgásította. Lehet ha többször próbálom sikerül, de egyenlőre a hajam hosszán nem vettem észre változást. VISZONT.

Amit a hajammal művelt, az valami csoda. Eddig egy termékkel sem értem ezt el. Annyira puha hogy szinte nem is éreztem a fésű alatt. Érzem hogy levegőhöz jutott a hajam, csodálatos érzés. Ha a hajvilágosítás nem is sikerült, ezt a C vitaminos pakolást mostmár mindig fogom használni.

A hidratálásra adok 5*, ha lehetne 100000et is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

A hidratálásra adok 5*, ha lehetne 100000et is.

klau810614

2020. április 28.

Ez tényleg szuper hajvilágosításra! Középszőkére festettem a hajam mert meguntam a világos szőkét de szinte fekete lett 😫 Elkezdtem bújni a netet és rátaláltam erre a csodaszerre,futottam is a gyógyszertárba😀 2 egymást követő nap megcsináltam és végre vilagosodott vagy 4 árnyalatot simán . A hajamnak semmi baja nem lett sőt a fejbőröm mintha fellélegzett volna ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

Majida

2020. április 19.

Első sorban,fekete hajamról a festéket szerettem volna leszedni vele...Halványítani halványított réz vörösre de csak a hajtönél,a hajvégeimen ugyanúgy ott maradt a fekete...igazából nem pontozom le mivel világosított valamennyit de nagy csodát nem kell várni tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

wannabeflo

2020. április 8.

Nem szavazom le, mert eredetileg nem hajvilagositas a funkcioja, viszont nekem sajnos semmit nem hasznalt. Nagyon bizakodtam, mert szinte csak jo velemenyeket olvastam. Mindent ugy csinaltam, ahogy kell, 3x is elvegeztem a pakolast a hajamon, de sajnos nekem ugyan olyan maradt a hajam. :( a makacs voros pigmenteket akartam vele eltavolitani vagy vilagositani, mert sajnos a legutobbi alkalommal, mikor sotetbarnatol vilagosabb barnara valtottam, a fodrasz voroses barnara festette a hajam es azota nem birok szabadulni a voroses szintol. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

bogarka

2020. április 8.

Többek között megpróbáltam ezt is a rutinomba passzintani. Csak úgy sikerült, hogy van egy reggeli szakasz délután 4ig, majd egy délutáni szakasz ahol az épp esedékes pakolás/lemosandó hámlasztó kerül fel vagy pedig a vízben oldott c vitamin. Voltak drága c vitaminos szérumaim, azt hittem az majd jobb lesz. Önmagukban sem a bőrömön nem segített egyik különösebben, meg hamar meg is romlottak, és még a macera a hűtőben tartással...És itt van ez az olcsó por, önmagávan ez sem csodaszer, de a rutin részeként szebb bőrképet csinál, "filter hatású" pedig még csak egy hete használom. Ez így jó és olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

elesbrenda

2019. november 1.

Közép-világosbarna színű az eredeti hajszínem. Egyik nap kattant,és befestettem barnásfekete hajfestékkel a hajam,másnapra már megbántam. Keresgéltem mindenféle módszert és rátaláltam egy aszkorbinsav+sampon pakolásra. Neki is láttam gyorsan,felpakoltam a hajam,bebugyoláltam,fent hagytam 1 ótát a hajamon. Lemostam,és minimum 3árnyalattal világosabb lett a hajam,megcsináltam mégegyszer,mégvilágosabb lett. Úgy gondolom hogyha még megcsinálom kb 3-4x visszakapom az eredeti hajszínem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

seraphim

2019. október 1.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő után festettetek újra hajat a használat után hagyományos hajfestékkel? (esetleg ammónia mentes festékkel) Szeptember elején használtam 4-szer.
Eredeti hajszínem közép-sötét szőke, ez volt többször világosabb szőkére festve, illetve az utóbbi időben elkövettem azt a hibát, hogy vörös festékkel festettem be a még festett szőke hajamat, így folyton kifakult a vörös... A tövénél ahol lenövés volt, szépen megmaradt a vörös de összességében fakó és világos barna árnyalatot kaptam hajmosásoknál😅
Meguntam és elkezdtem használni az aszkorbinsavas pakolást. Világosított a hajvégeknél de még nem tökéletes. Többször nem merem megcsinálni, mert amúgy is vékony szálú, töredezett a hajam🙄 balzsamot mindig használok de kb semmit nem javított, plusz a pakolás is szárította...
Van valakinek tapasztalata, hogy mennyi idő után festett újra hajat? Köszönöm előre is a válaszokat 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Sziasztok!

Luiselotte

2019. augusztus 10.

Én az arcomra használom és nagyon szeretem. Neten olvastam több helyen is, hogy szó szerint ragyogó lesz tőle a bőr , gondoltam kipróbálom.
Megtisztított bőrre viszem fel egy sima nappali krémben elkeverve, addig hagyom fent amíg este lezuhanyozom. Az elején csak icipicit mertem felkenni , féltem , hogy leugrik az arcbőröm, de semmi baja nem lett , így emeltem az adagot 2 borsószemnyi krémhez fél borsószemnyi port rakok. Nem oldódik fel teljesen a krémmel kissé szemcsés marad de ettől még hat.Lemosás után a vizes bőrömbe nyugtató arcolajat masszírozok be ( Adrienne Feller : Aminea ) . Hetente 3-4x csinálom, gyönyörű lett tőle a bőröm , a foltokat is halványítja. Nappalra kötelező mellé az 50 faktoros fényvédő.
A port gyógyszertárban vettem 1600 Ft volt 100 gramm a Jutavittól.
Aki olyan béna mint én , hogy belekeni a szemébe az visítás helyett bő hideg vízzel mossa ki, nem lesz belőle baj. 3D pillát se bántotta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

A port gyógyszertárban vettem 1600 Ft volt 100 gramm a Jutavittól.

Nora85

2019. július 24.

Barátnőm olvasta a tippet, hogy állítólag leszedi a hajfestéket. No, egyből utána olvastam itt a dolognak és a rengeteg vélemény meggyozott. Tudniillik én is az otthoni hajfestes áldozata vagyok - a világosbarna festék majdnem fekete lett a hajamon és ezt a részt azóta se fogta be más festék.
Hajfestékes csalodasaim utan meggyoztem magam, hogy most se várjak semmit, úgyse lesz változás. Aztan nem akartam hinni szememnek, hogy 1 óra alatt mi történt!! A sötét szín eltűnt! A hajamnak konkrétan annyira szep, nem is vöröses, hanem inkább karamelles színe lett, hogy be se festettem volna (ha nem oszulnek). Az egyetlen gond, hogy a hajam töve, ahol nem volt már ezzel a nagyon sötét festékkel festve, nos hát... Elég sárga lett. :D ráadásul biztos, ami biztos, két egymást követő nap megcsinaltam.
Nagyon boldog vagyok, hogy most már én is ismerem ezt a tuti tippet!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Nagyon boldog vagyok, hogy most már én is ismerem ezt a tuti tippet!!!

tara95

2019. július 11.

Eleve szőkés hajam van, de télre eléggé besötétedik, úgyhogy úgy voltam vele mit veszíthetek? Balzsamba kevertem el kb 2 kanálnyit, kicsit csípett, de hagytam 45 percig. Én látom hogy világosabb lett a hajam, mások nem biztos hogy észreveszik, de ami nagyon fontos: hihetetlen tiszta lett a fejbőröm, szinte lélegzik, a korpa eltűnt (???) olyan mintha hajhab lenne a töveken. Biztos, hogy ezentúl kerülni fog egy kevés minden hajmosásnál a pakolásba :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid