Gyógyszertári

Ár:   960 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   10 dkg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. június 13.

Kiszerelés:   10 dkg
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

boczagica

2017. február 9.

Régóta fogyasztja a család.Napi szinten isszuk a c-vitaminos vizet.A c-vitamin rugalmasan tartja az ereket állítólag. Valahol olvastam. Mivel van visszerem, ezért gondoltam hogy ez egy olcsó alternatíva. Azóta már nagyon ritkán jelentkezik fájdalom. És mivel egész nap iszogatom, így a nyújtott felszívódás is letudva. Nyári kánikulában a legjobb szomjoltó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

rekathenew

2017. február 5.

Ez egy CSODA!
A hajamra szoktam használni, ha nagyon sötétre sikerül a festés, vagy csak javítani szeretném a hajam állapotát.
1-2 evőkanál aszkorbinsavat teszek annyi samponba vagy balzsamba, amennyi kell a hajamra, és fent hagyom 1-2 órán át. (kicsit csíp, de nem vészes)
Nagyon szépen leszedi a festéket a hajamból már az első alkalom után, teljesen meg vagyok vele elégedve. Utána a hajam nagyon puha, és csillogó lesz. :)
Nekem jobban bevált, mint a vegyi anyagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Ez egy CSODA!
Nekem jobban bevált, mint a vegyi anyagok.

gabriellaa93

2017. január 7.

Én a hajamra használtam, túl sötét lett a festés. Két használat után, hihetetlenül kivilágosodott, és alig lett vöröses. Én C vitamint porrá törtem, samponnal elkevertem és fent hagytam fél órát kb. :) csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

szevin007

2016. december 29.

Kivételesen nem a hajamra használom, bát most már kipróbálom a véleményeitek alapján. :D
Az arcomra szoktam fújni belőle. Azért fújni, mert rózsavízzel összemelegítettem és ezt használom "szérumként". Imádom! December elején kezdtem el használni és komolyan mondom, hogy egy csoda! Az arcom sajnos elég problémás és annyi mindent kipróbáltam, ami nem is vált be...aztán egy amerikai bloggerinánál láttam, hogy a port összekeveri az arckrémmel, nagyon megtetszett az ötlet. Kipróbáltam és szuper! Szépen enyhíti a foltokat, piros-gyulladt részeket, pattanásokat és még a zsírosodást is mérsékli.
Egyébként belsőleg is használjuk, az egész családomat tömöm vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Egyébként belsőleg is használjuk, az egész családomat tömöm vele. :D

DinaEcker8

2016. szeptember 21.

Sztori: A hajam iszonyatosan hullik már egy ideje a sok festés miatt, főleg, hogy 5 éve vörös vagyok(intenzív,láng,skarlát...). Anno elhatároztam, hogy megveszem a Colour B4 - et és leszedi tök szépen, tudok rá festeni valami barnás színt és akkor annyira nem gáz ha lenövesztem. Az szanaszét szedte a hajam, büdös is volt, plusz a következő 3 hajmosásnál vissza sötétedett.. Pár hetet vártam, hogy azért ne rögtön vágjak bele valami új módszerbe, de amúgysem találtam semmit, leszívni meg nem akartam, mert akkor tuti kopaszon kéne élnem. Rátaláltam erre és MŰKÖDIK!! Egy tálkába nyomtam annyi sampont amennyi elég a hajamra úgy nagyjából ( Johnsons baby sampon ), tettem bele egy kis balzsamot, és a 2-3 evőkanál helyett 4-5 lett, mert nagyon folyós volt. Bekentem vele a hajam, de annyira izgatott voltam, hogy nem vártam ki az 1 órát, félóra múlva lemostam. Nem engedett szinte semmi színt, a szárításnál láttam, hogy 1-2 árnyalattal világosabb a hajam, a fejem tetején ahol még annyiszor nem volt festve, ott réz színű lett. Mégegyszer megcsinálom, nagyon tetszik!! Nem hullott tőle a hajam, plusz olyan pihe puha, hogy egésznap fogdostam! Kicsit furi a szaga de elviselhető. Megadom az 5 csillagot, csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

cicc

2016. szeptember 7.

Csajok!
Itt olvastam a csodaszerről,vettem gyógyszertárban.
2 hete vettem,mindennap iszom és határozottan jobban érzem magam :) bár én limonádéba,vagy szörpös vízbe keverem be és úgy iszom!
na de ma elhatároztam hogy kipróbálom hajra.Röviden a sztorim: középbarna hajam volt,amit 4 évig folyamatosan festettem vörösre(pirostól a sötétig) de nyár közepén meguntam,küszködés volt,kiszívta a nap. Elmentem fodrászhoz,szőkítette,majd én befestettem középszőkével de sötét lett..és világosabbat szerettem volna.Ma elsőnek kipróbáltam,igaz már nemsok por volt,de tesztelésnek jó :D samponnal bekeverve 1 óráig rajtahagytam a hajamon..előbb megmostam és nagyon sokat szedett ki belőle :D most elég érdekes színű(sárgásbarnás) de 2-3alkalom után szerintem kenhetem rá a világos barnát :)
szóval nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Csajok!
Itt olvastam a csodaszerről,vettem gyógyszertárban.
szóval nekem 5*

tothbernadett

2016. augusztus 31.

Őrület! 4 napja festettem be a középszőke hajamat vörösre, azonban túl sötét lett, nem tetszik, inkább aranybarnára vágyom. A hajamról annyit kell tudni, hogy a tövétől kb.10 cm természetes, kb. 20 cm szőkített és az eredetivel azonos színre festett. Gondoltam teszek egy próbát a C vitaminnal, és egy tincsen kipróbálom mit tud. Lelkiekben felkészültem a rikító vörös és narancssárga árnyalatokra...de szinte 100%-ban kiszedte a vörös pigmenteket a hajamból(6.43-al volt festve), és egy teljesen vállalható színt kaptam mindenféle nemkívánatos tónus nélkül. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

eniko04

2016. augusztus 21.

Teába szoktam keverni egy késhegynyit (kiskanálvégnyit) és igazából már hiányzik az ízéből ha nincs benne :) Úgy tudom, hogy citromlével együtt fejti ki a legjobban a hatását, úgyhogy az én teámba megy citromlé is, meg aszkorbinsav is egy kis mézzel. Isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

kriszta04

2016. augusztus 21.

Én ezt ha jól emlékszek rá ezt a fürdő bombához használtam es abba nagyon jo volt és nem is olyan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 21.

cukorka22

2016. július 27.

Hajpakolás:
Durván 2 éve fekete a hajam. Eredetileg barna színe volt. Gondoltam váltok, így kipróbáltam a "csodaszert". 3-4 kanál por+ sampon. 1 óra várakozás. Mikor lemostam a víz sárgás színű volt, de a hajam maradt sötét. Pontosabban a lenőtt rész vörösesbarna lett, a többi meg maradt fekete. Szerintem aki tartós, sötét színű hajfestékkel festette a haját, az inkább menjen fodrászhoz vagy várja meg míg lenő. A vegyi anyag erősebbnek bizonyult (nem meglepő módon) :D Sajnos ilyen formában ez pénzkidobás:1 pont.

Elfogyasztva:
Én kifejezetten szeretem az ízét. Nyáron nagyon hűsítő a C-vitaminos víz (mint a citromos, ugye xD). Egészséges, finom, hűsítő... nem is kell több. Erre 5 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Hajpakolás:

Elfogyasztva: