Gyógyszertári

Ár:   600 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Csukamáj olajas gyógyszertári popsikrém. A baba pelenkával fedett bőrének ápolására.

Összetevők: Acidi Borici, Oleum Jecoris Aselli, Zinc Oxide, Lanolin, Glycerin, Vaselinum Flavum

marryjane

2018. május 18.

Kisbabám combján bőrfertőzés volt, ez a krém 2 nap alatt helyretette. Nagyon jó cucc!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Eszter1990

2017. május 25.

Ez a kedvencünk sok mindent kipróbáltunk, de ez a legjobb. Viszont tényleg eléggé büdös, de valamit valamiért. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

boszilvi

2016. június 18.

Mi is ezzel kentük/kenjük a kislányunk popóját újszülött kora óta. Elsőre mást írt fel a doktornő, de attól kiütéses lett. Eltartott egy ideig, míg megszoktuk a szagát, mert, hát elég büdi szegénykém. Kezdetben darabosra keverték ki, amit nehéz volt normálisan felkenni, de szóltunk és utána minden rendben volt vele. Én szinte csak ezt "vettem" (közgyógyra ingyen váltottam ki), de használtunk még más, illatos popsikrémeket is; egyiktől sem voltam annyira hasra esve. Ugyanezt tudták, vagy még ennyit sem, de cserébe tele voltak nyomva illatanyaggal. Ezzel nem volt piros vagy kiütéses a bőre soha. Az állaga egy kicsit sűrűbb, ragacsosabb talán, de ez is megszokható.
Jó kis cucc, de remélem már nem sokáig kell használnunk! ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

Jó kis cucc, de remélem már nem sokáig kell használnunk! ;)

Ella

2016. június 18.

Gyerekorvos rendelte anno a középső lányomnak. Iszonyú büdös, hányhatnékom volt tőle. A popsiján, pirosságon, ekcémán SEMMIT sem segített. Nálam ez egy nagy nulla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 18.

csikosmatyas

2014. július 15.

Nekünk se jött be, még én is kiütéses lettem tőle, nemhogy a gyerek. Kb. 1 használat után szépen visszavittem a dokinak, hogy kenje a hajára.
Érdekes, hogy miután nagyon sok kisgyerek allergiás a lanolinra, a drogériás babakrémekben mindig kifogásolják, ez meg tele van vele.
Nagyon rossz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 15.

Nagyon rossz!

nikol134

2014. január 4.

Nagyon szeretem, bár nem mindegy hol keverik ki melyik gyógyszertárban, van ahol nagyon gáz az állaga, és irritál, de ha jól ki van keverve, mindent visz! A legjobb amit próbáltam, bár a szagához sokáig tartott mire hozzászoktam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

mellesleg

2013. november 13.

Érdekes, mindenki dicsérte, nekünk még sem vált be pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Kiütéses lett mindkét lányom popója nem is kicsit. Sudocrem elmulasztotta azóta is azt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

gizidili

2013. szeptember 29.

Nagyon szeretem! Ennél jobb popsikrémet még nem sikerült találni. Kicsit büdi, mert hal szaga van, de kit érdekel, ha csodákat tesz a kipirosodott baba popóval!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.