Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: banaiszimonetta22, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Vény nélkül kapható magisztrális készítmény. Napi szintű bőrtisztitáshoz ajánlott. Összehúzza a pórusokta és nyugtatja a bőrt. Nem csak problémás bőrre.

banaiszimonetta22

2015. január 12.

Lassan egy hete használom és ténylegesen összehúzta a pórusaimat. Nem szárít és nem túl alkoholos. Próbáltam már több fajta tonikot, de nagyon erősnek bizonyultak nekem. Teljesen meg vagyok vele elégedve az ára is jó és nem tartalmaz fölösleges összetevőket, csak azokat amik a Formulae Normalesben vannak. A többi toniktól abban tér el, hogy érdemes a hűtőben tárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.