Gyógyszertári

Ár:   600 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Felhasználás

• színtelenítő- és fehérítőszer, számos tisztítószer tartalmazza származékait
  • klórmentes fertőtlenítőkben
  • laboratóriumban oxidálószerként
  • vegyiparban környezetbarát technológiákban oxidálószerként
  • szennyvizek ártalmatlanítására
  • az orvosi gyakorlatban dezinficiáló- és szagtalanítószerként
  • a vízmentes hidrogén-peroxidot lökhajtásos repülőgépek, rakéták üzemanyagaként használják.
  • hajfestékekben

Patikákban higítva (általában 3%-osat) adnak ki.

szata1

2021. január 19.

Először sebkezelésre használtam, nagyon szépen lepezsgeti az elhalt sejteket és jelentősen felgyorsítja a sebgyógyulást. Viszont ha nincs még száraz sebtető, akkor nem használnám. Szokásom, hogy piszkálom a fülbevalóim, így a piercingjeimet sem igazán tudom békén hagyni. Azokra is nagyon jó, ha éppen a gyógyulás alatt kicsit begyulladnának. Az egyiken icipici vadhús is lett, amit ez egy nap alatt leszárított. Az itteni vélemények miatt kipróbáltam az arcomon is, gyönyörűen lehámlasztja az elhalt bőrt. Vattakoronggal áttörlöm az arcomat és ezután alaposan leöblítem vízzel. Viszont nekem annyira nem kíméletes, utána picit száraznak érzem a bőrömet, de egy erősebb hidratálással együtt igazán jó eredményt lehet vele elérni. Biztosan nem használnám tonikként minden nap, csakis hetente egyszer, max kétszer hámlasztásra. Talán eddig ez a leghatásosabb hámlasztó amit eddig használtam. Lehet még hígítok is rajta majd desztillált vízzel. Nekem abszolút nyerő, sokoldalúan ki lehet használni, az ára pedig igazán nem megterhelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

Ardanky

2020. november 20.

Sok hasznos módszert olvastam itt is. Arc tisztításra ki is fogom probalni.
Nekem vagas miatt hozta a párom, szépen kipezsegtette és nem is kell belőle sok, mert az ellenkező hatást erjük el vele, behegedést lassíthatja.
Valamint kutyuson volt seb, arra is hasznos, de sokat nem szabad mert csak irritalni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

Sok hasznos módszert olvastam itt is. Arc tisztításra ki is fogom probalni.

emiko

2020. november 9.

Amolyan mindenre is jó termék.
Sebek, benövések fertőtlenítésére használom, illetve borotválkozás után. Borotválkozásnál kifejezetten hasznos, megelőzi a gyulladást és kevésbé lesz irritált a bőr.
Arcomra szoktam használni ha kijön pár kis gyulladt pötty. Nekem sajnos sok bajom volt velük, mindig piros pöttyös volt az arcom, de nem fájtak és nem lett belőlük pati. Általában tonik előtt áttörlöm vele az arcomat, ezeket a kis pöttyöket másnapra eltünteti.
Fehér felsőknél szoktam még szódabikarbónával pasztát készíteni belőle és a hónalj részen lévő sárga foltokat csodásan eltünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 9.

Amolyan mindenre is jó termék.

Tytto

2020. február 20.

UPDATE:
Mindig nagyon hámlik az arcom, amin a bőrradírok nem segítenek, a krémek meg csak elfedik, de attól még ott marad a felesleges hámlás... Gondoltam, kipróbálom tonikként és a végeredménytől kikerekedett a szemem. Nem győztem cserélgetni a vattakorongokat, meg söprögetni az arcomat, mert úgy pergett le róla az elhalt bőr. Viszont a végén nem száradt ki, puha maradt a bőröm, amire már kellemesebb volt felvinni egy leheletnyi arckrémet. Gondoltam kipróbálom a kiszáradt ajkamra is, felvittem fültisztítóval, pezsegni kezdett picit, majd némi várakozás után letöröltem és úgyszintén pihe puha lett ez a felület is.

A fültágítótól gyakran "indokolatlanul" begyullad a fülem. Próbáltam rá sebfertőtlenítőt, bepanthent, neogranormont, a végén már kézfertőtlenítő zselét is, meg mandula olajat, de mindig akkor gyógyult meg, amikor úgy gondolta, ami akár egy hétbe is bele telik. A gyógyszertárban ajánlották, és nagyon hatásos egy két nap alatt garantáltam meggyógyítja, megelőzésre is jó, mióta meg van egyszer gyulladt be a fülem, mert eltűnt a lakásban egy időre.... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

UPDATE:

kaputelefon

2019. október 6.

Többek javaslatára gyulladt helix piercing fertőtlenítésére, kezelésére vettem. Nekem sajnos nagyon nem vált be, még erősebb lett a gyulladás :(
Másra még nem használtam, lehet hogy ott működik, de nekem erre nagyon rossz volt, ezért kapott az egy csillag helyett közepes értékelést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

boggger

2019. szeptember 14.

Amikor borotváltam még a lábam, voltak gennyesebb benövések, azokra kozmetikus ismerős ajánlotta, egy éjszaka alatt kidolgozta a gennyet és szépen lehúzódtt a gyulladás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ClaraWolf04

2019. szeptember 2.

Amikor be volt nőve a lábujjam, néhány csepp rá és meg is gyógyult. Viszont már hónapok óta, naponta többször cseppentem a piercingemre amit megfelelően tisztítok és forgatom, de időről-időre begyullad, mintha soha nem akarna meggyógyulni. Többen is ajánlották ezt a patikai terméket, de csak időszakosan javít a helyzetemen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Petronellka

2019. május 21.

Tesóm lábujját műtötték,köröm benövés miatt,amire ezt a fertőtlenítőt ajánlották. Korábban már használtuk, így ismertük ezt a csodaszert. Pont ebben a szakaszban nem múló fekély és minden féle hólyagok jöttek ki a számon, amikor is utána olvastam lehet e vele oblogetni. Félve tettem ezt, először higitva majd nyugodt szívvel, higitas nelkul is oblogettem, a gyógyszertárban (vény nélkül kapható) 3%-os oldattal. Semmilyen más oblogetot nem hasznaltam, de a számat pár nap alatt rendbe tette. Naponta többször használtam, bár lehet, hogy a fogaimnak nem 100%-ban tett jót.. Ha feheritesre használnám, annak is megteszi, de hosszú távon szerintem tönkre tenné a zománcot. Bár ki tudja.. Én csak jókat tudok róla mondani. A pattanásos, sebes arcomra is elkezdtem, tonik szeruen hasznalni és láss csodát! Masodik nap már teljesen letisztitotta szárítás nélkül. Tovább fogok vele kiserletezni és meglatom hosszú távon megéri e az arcomnak🤷‍♀️🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

tara95

2019. április 23.

Itt olvastam róla és egy barátnőm is ajánlotta torokra. Én sebek fertőtlenítésére és arcra használom, eszméletlen jól végzi a dolgát. Ha nem bírom ki és nekiesek a mitesszereimnek, akkor utána jó alaposan, többször is áttörlöm vele az egész arcomat. Már néhány órán belül lehúzza a gyulladásokat, reggelre pedig alig látszik, hogy bármi is történt. Egyébként nekem eleve nem habzik, egy kis patikában keverték ki, ez nem von le semmit a hatásából. Értelemszerűen kirepedt szájra, borotválkozás után, stb is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

csekeregina

2019. március 29.

Előttem a patikában meglepve tapasztaltam, hogy ezt kérik. Utánaolvastam, félve, de kipróbáltam az arcon lévő gyulladt sebeimre. 3 nap múlva egyik reggel azt hittem elsírom magam. Egyszerűen gyönyörűen leszárított mindent. Nappal rákenem az alapozót és egész jól nézek ki :) hihetetlen. Mivel nagyon rosszak a fogaim és torokfájó vagyok kipróbálom gargalizálásra ism

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.