Gyógyszertári

Ár:   600 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2018. április 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Felhasználás

• színtelenítő- és fehérítőszer, számos tisztítószer tartalmazza származékait
  • klórmentes fertőtlenítőkben
  • laboratóriumban oxidálószerként
  • vegyiparban környezetbarát technológiákban oxidálószerként
  • szennyvizek ártalmatlanítására
  • az orvosi gyakorlatban dezinficiáló- és szagtalanítószerként
  • a vízmentes hidrogén-peroxidot lökhajtásos repülőgépek, rakéták üzemanyagaként használják.
  • hajfestékekben

Patikákban higítva (általában 3%-osat) adnak ki. Vényköteles.

Tytto

2020. február 20.

UPDATE:
Mindig nagyon hámlik az arcom, amin a bőrradírok nem segítenek, a krémek meg csak elfedik, de attól még ott marad a felesleges hámlás... Gondoltam, kipróbálom tonikként és a végeredménytől kikerekedett a szemem. Nem győztem cserélgetni a vattakorongokat, meg söprögetni az arcomat, mert úgy pergett le róla az elhalt bőr. Viszont a végén nem száradt ki, puha maradt a bőröm, amire már kellemesebb volt felvinni egy leheletnyi arckrémet. Gondoltam kipróbálom a kiszáradt ajkamra is, felvittem fültisztítóval, pezsegni kezdett picit, majd némi várakozás után letöröltem és úgyszintén pihe puha lett ez a felület is.

A fültágítótól gyakran "indokolatlanul" begyullad a fülem. Próbáltam rá sebfertőtlenítőt, bepanthent, neogranormont, a végén már kézfertőtlenítő zselét is, meg mandula olajat, de mindig akkor gyógyult meg, amikor úgy gondolta, ami akár egy hétbe is bele telik. A gyógyszertárban ajánlották, és nagyon hatásos egy két nap alatt garantáltam meggyógyítja, megelőzésre is jó, mióta meg van egyszer gyulladt be a fülem, mert eltűnt a lakásban egy időre.... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

UPDATE:

kaputelefon

2019. október 6.

Többek javaslatára gyulladt helix piercing fertőtlenítésére, kezelésére vettem. Nekem sajnos nagyon nem vált be, még erősebb lett a gyulladás :(
Másra még nem használtam, lehet hogy ott működik, de nekem erre nagyon rossz volt, ezért kapott az egy csillag helyett közepes értékelést.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

boggger

2019. szeptember 14.

Amikor borotváltam még a lábam, voltak gennyesebb benövések, azokra kozmetikus ismerős ajánlotta, egy éjszaka alatt kidolgozta a gennyet és szépen lehúzódtt a gyulladás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ClaraWolf04

2019. szeptember 2.

Amikor be volt nőve a lábujjam, néhány csepp rá és meg is gyógyult. Viszont már hónapok óta, naponta többször cseppentem a piercingemre amit megfelelően tisztítok és forgatom, de időről-időre begyullad, mintha soha nem akarna meggyógyulni. Többen is ajánlották ezt a patikai terméket, de csak időszakosan javít a helyzetemen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Petronellka

2019. május 21.

Tesóm lábujját műtötték,köröm benövés miatt,amire ezt a fertőtlenítőt ajánlották. Korábban már használtuk, így ismertük ezt a csodaszert. Pont ebben a szakaszban nem múló fekély és minden féle hólyagok jöttek ki a számon, amikor is utána olvastam lehet e vele oblogetni. Félve tettem ezt, először higitva majd nyugodt szívvel, higitas nelkul is oblogettem, a gyógyszertárban (vény nélkül kapható) 3%-os oldattal. Semmilyen más oblogetot nem hasznaltam, de a számat pár nap alatt rendbe tette. Naponta többször használtam, bár lehet, hogy a fogaimnak nem 100%-ban tett jót.. Ha feheritesre használnám, annak is megteszi, de hosszú távon szerintem tönkre tenné a zománcot. Bár ki tudja.. Én csak jókat tudok róla mondani. A pattanásos, sebes arcomra is elkezdtem, tonik szeruen hasznalni és láss csodát! Masodik nap már teljesen letisztitotta szárítás nélkül. Tovább fogok vele kiserletezni és meglatom hosszú távon megéri e az arcomnak🤷‍♀️🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

darbarad

2019. április 24.

Kötelező termék! Akkor találtam rá, mikor az egyik piecingem iszonyúan begyulladt, nagyon csúnya volt, folyamatosan fájt, de kivenni nem szerettem volna. A barátom ekkor mondta, hogy mostmár elég, vesz nekem rá valamit, és ez volt az. Nagyon rövid idő alatt tökéletesen rendbetette a csúnya részeket, nagyon hálás voltam érte. Azóta megelőzésre használom,időnként áttörlöm a piercinges területeket, és semmi gyuladás, semmi fertőzés. Emellett nagyon jó árban van és sosem akar elfogyni a lejárati idő előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

tara95

2019. április 23.

Itt olvastam róla és egy barátnőm is ajánlotta torokra. Én sebek fertőtlenítésére és arcra használom, eszméletlen jól végzi a dolgát. Ha nem bírom ki és nekiesek a mitesszereimnek, akkor utána jó alaposan, többször is áttörlöm vele az egész arcomat. Már néhány órán belül lehúzza a gyulladásokat, reggelre pedig alig látszik, hogy bármi is történt. Egyébként nekem eleve nem habzik, egy kis patikában keverték ki, ez nem von le semmit a hatásából. Értelemszerűen kirepedt szájra, borotválkozás után, stb is szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

csekeregina

2019. március 29.

Előttem a patikában meglepve tapasztaltam, hogy ezt kérik. Utánaolvastam, félve, de kipróbáltam az arcon lévő gyulladt sebeimre. 3 nap múlva egyik reggel azt hittem elsírom magam. Egyszerűen gyönyörűen leszárított mindent. Nappal rákenem az alapozót és egész jól nézek ki :) hihetetlen. Mivel nagyon rosszak a fogaim és torokfájó vagyok kipróbálom gargalizálásra ism

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

viviensgy

2018. október 4.

Az arcomra használom, nagyon szeretem. Pár száz forintért lehet kapni a gyógyszertárban, soha nem fogy el, elég egy keveset kenni a problémás területre. Én pattanásokra szoktam használni, vagy ha miután nyomkodom az arcom, szépen kifertőtleníti és nem gyullad be. Pár nap alatt az egész arcomról eltűnteti a csúnya pattanásokat :) többet ér minden drogériás kencekicénél!! Ráadásul több mindenre is lehet használni, minden háztartásban érdemes tartani! ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

Villango

2018. március 30.

Először is, még gyártják.
Másodjára: nem vényköteles.
Harmadjára, ez egy szuper cucc bőr és nyálkahártya fertőtlenítésre is.
Nekünk azért van itthon, hogy ha a torkunk elkezd fájni, két napon át napi 2-3-szor gargalizálunk vele, és a 3. napra elmúlik a torokfájás, nem gyullad be. Elképesztő. :)
Amennyiben valakinek a patti ellenes Akneroxid krém nem vált be, mert nem tud mit kezdeni a szárító tulajdonságával, annak meleg szívvel ajánlom ezt a gyógyszertárban kapható 3%-os hidrogén peroxid oldatot.
Filléres gyógyszertári készítmény, én tonikszerűen használom, vattakorongra téve, a problémás területet áttörölve.
Persze ezt is csak alkalomszerűen, hisz ő is peroxid, de nagyon látványosan gyógyítja a sebeket, friss pattikat már 3 nap alatt is, méghozzá a szárító tulajdonsága nélkül. Szóval szupi cucc.

Googles véleményét olvastam én is, és DE :) való bőrre, hisz 5 és 10%-os hígításban pattanás elleni szerekbe keverik!! (Akneroxid amit fentebb említettem)
itt csakis a hígítás mértéke számít, 10% felett én sem kenném sehova.
Nekem a brutál problémás bőrömet 5 éve ez az anyag tette rendbe, szóval hálelúja, nekem mindig is a szívemben lesz. :)

Olvasom lentebb a véleményeket, igen, lehet nyílt sebbe, és igen, azért jobb pattira az Akneroxidnál, mert mire ágyba kerül az ember elpárolog, felszívódik, így nem fehéríti ki a textiliákat amikkel érintkezik.
Az én bőröm semmilyen gyulladáscsökkentőt nem bír, mindentől kipattogok, ez a vízszerű cucc viszont tökéletes teszi a dolgát, és semmiylen külső vagy belső mellékhatása nincs.
Értelemszerűen kisállatok sebeire is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Először is, még gyártják.
Másodjára: nem vényköteles.
Harmadjára, ez egy szuper cucc bőr és nyálkahártya fertőtlenítésre is.

itt csakis a hígítás mértéke számít, 10% felett én sem kenném sehova.

Értelemszerűen kisállatok sebeire is szuper.