Gyógyszertári

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: helloreni92, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kamillás arclemosó pattanásokra, receptre kapható!

Összetevők: Aqua purificata 57 g, Alcohol 70% 30 g, Tinctura chamillae 10 g, Acidum boricum 3 g

prettywishing

2015. május 2.

nekem is bőrgyógyász írta fel zineryt mellé. kb fél éve használom, reggel és este, meg vagyok vele elégedve:) több éves drogériás meg katalógusos vackokkal való szarakodásom után felemelő ilyen könnyed, egyszerű lemosóval takarítani a fejem:) maximálisan leszedi a sminket, és magamhoz mérten rendbetette a pattis helyzetet is. még mindig nem tökéletes a bőröm de ennél ezerszer ocsmányabb volt:D ha kimarad pár nap használat azonnal meglátszik! semmi problémám sincs vele, alapszükségletem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

harmonia93

2014. szeptember 5.

Nekem is bőrgyógyász írta fel, zynerittel és duac-kal, bár a duacot nem nagyon használtam a nagyobb gyulladások eltűnése után. Nagyon bejött a lemosó és a zynerit kombinációja! 21 éves vagyok, 10 évesen kezdtem pattanásosodni, azóta nem volt ilyen szép a bőröm. Amikor egyszer elfogyott a lemosó, észrevettem a különbséget, visszajött néhány mitesszer. Bevált! Amíg ilyen a bőröm, használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

KisKormos

2013. október 25.

Én ezt egyszer már használtam és nagyon szerettem...Nem túl kellemes az illata, de valami bizarr módon nagyon megszerettem. Kicsit szárít, de úgyis hidratálom utána az arcom. Szerintem a pattanásokat is szépen elmulasztotta, ezért most újravettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Aviva

2013. július 2.

A bőrgyógyászom írta fel mindig a szokásos Skinoren, Duac kombóval. Én szerettem, kellemes érzés volt mikor megszáradt a bőrömön :) Az illata is kellemes szerintem. Hosszútávon nem vettem észre a hatásást, de mikor felvittem láttam hogy lejjebb viszi a patik körüli piros gyulladást, persze minimálisan.
Nincs vele semmi gondom,bár mivel alkoholos és erős szárító hatású, ezért nem javaslom mindennapos használatra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

helloreni92

2013. március 17.

Nekem is bőrgyógyász írta fel, hogy skinorennel együtt majd elmulasztja a tömeges mitesszert az arcomról. Nagyon szárított, és nem javított semmit, így azóta nem is használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Nicu

2013. március 1.

Szőrtüszőgyulladásra kaptam bőrgyógyásztól, de semmit nem használt. Iszonyatosan szárított, a gyulladás nem múlt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

melange5014

2013. március 1.

Bőrgyógyász írta fel pár évvel ezelőtt pattanásokra, zynerittel együtt kellett használni.Se nem rontott, se nem javított a helyzeten tehát elájulva nem vagyok tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.