Gyógyszertári

Ár:   880 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2015. október 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kamillás lemosó zsíros bőrre

blackrose

2019. január 19.

Próbáltam erős lemosóval (Fabulon), alkoholmentesen is igyekeztem kezelni az arcom, de feladtam hogy ezekkel segítsek a mostani pattanásaimon. Visszatèrtem a kamaszkorom megmentőjèhez, a kamillás lemosóhoz. Amikor használtam csodás volt a bőröm,mattított ès halványította a pirosságot az arcomon. Simán tudtam rá sminkelni. Úgy nèz ki nekem a drogèriás termèkek nem segítenek az arcomon, de a gyógyszertári annál inkább. Már nem èrdekel hogy alkoholos, vagy hogy milyen az INCI-je. Feladtam a drogèriás lemosókat. Ha ez az egyetlen, ami beválik a bőrömre, akkor ez. Innentől kezdve eszembe sem jut lecserèlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Dea

2017. november 29.

A hátamra kaptam receptet a bőrgyógyásztól, nagyon jól működött, szépen lehúzta a pattanásokat, meg voltam vele elégedve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. június 8.

Egy gyógyszerész ismerősünk ajánlotta amikor nagyon zsíros és pattanásos volt a bőröm, jó pár üveggel elhasználtam belőle. Először is meg kell jegyeznem, hogy hihetetlenül erős, mostanában, hogy kialakult egy bevált arcápolási rutinom már nem is használom, mert nincs annyi pattanásom és túl erős lenne. Csak, hogy körülbelül leírjam mennyire erős; amikor használtam rendszeresen bekönnyeztem és csípte a szemem, úgy, hogy nem használtam szemkörnyéken. A másik negatívum, hogy hajlamos szárítani, régebben amikor nagyon zsíros volt a bőröm nem volt vele gond, de ha most használnám kiszárítaná a bőröm. Na de a rossz dolgok után jöjjenek végre a pozitívumok: én régen, még a krémmánia és különösebb beauty érdeklődés nélkül rábíztam a teljes arcápolási rutinom (nem sminkeltem), 12-14 éves koromban, a legpattanásosabb időszakban engem teljesen megmentett, alig volt pattanásom és tökéletesen látszódott, hogy mikor hanyagoltam el az arctisztítást, mert mindig kijött egy pattanás, rosszabb esetben 2-3. A felesleges faggyút és koszt mindig rendesen leszedte, általában reggel és este használtam, egyszerűen tökéletes volt. Számomra csodaszer volt, megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 8.

Antitaa

2016. április 10.

Használom már jó ideje. Nekem nagyon bevált,imádom. :-) A pattanást sokkal hamarabb leszárítja mint a több ezres krémek.Csak ajánlani tudom mindenkinek aki nagyon sok pattanással küzd.Persze aki nem sokkal ,neki is. :-)Nekem maximális 5 csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.