Gyógyszertári

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mundow, Módosítva: 2016. május 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Mundow

2017. augusztus 3.

Keserűsó / MgSo4 Magnéziumszulfát / Epsom só
Hosszú idő óta a fürdősók egyik legfontosabb alapanyaga. Elősegíti a méreganyagok távozását a bőrön keresztül.
Több felhasználási javaslat is van a keserűsóra, de én leginkább fürdővízbe szoktam szórni, mert így magnézium-löketet adhatok a szervezetemnek.
Általában adagolok mellé egy kis fürdőolajat vagy fürdősót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Keserűsó / MgSo4 Magnéziumszulfát / Epsom só
Általában adagolok mellé egy kis fürdőolajat vagy fürdősót.