Gyógyszertári

Ár:   400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birocsakemese, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Összetevők: Zinc Oxidesz, Olei Helianthi, Vaselinum Albumeo, Aquae Borici, Adaps Lanae, Aa Gta 40

mano

2019. április 30.

Kipróbáltuk ezt, a Sudocrémet és a Bepanthen baby-t is. A Sudocrem nyert. Ez sem rossz, de szörnyű ez a csuka szag. A Sudocremtől sokkal szebb a kicsi bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Betty81

2019. március 2.

Amióta Babám megszületett ezt használjuk, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Semmi bőrpír, irritáció, kiütés, nem volt és nincs pelenkakiütés. A fogzáskor ici-picit pirosabb volt a popsija, de Sudocrem-et kenve - kizárólag a problémás területre - tökéletes kombináció. Nem cserélném le, a kitudja milyen kemikáliákkal telepakolt egyéb popsikrémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

nagyerika28

2018. március 5.

Babám popsijára eddig csak ezt használtam. Bevált, így nem is kísérletezek más, nevesebb fajtákkal. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

tkati

2017. november 26.

Nekem mindkét gyereknél ez vált be a leginkább. Nem volt olyan kiütés, amivel nem bírt volna. Sőt, édesanyám is ezt használta közel 40 évvel ezelőtt, akkor OTKI-kenőcsnek hívták. És anyukám az OTKI-ban dolgozott. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Lillababa

2017. szeptember 25.

Bevált, ahogy elfogyott és másra tértem át, kipirosodott a picim popsija, ezért ennél maradunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

felicitas

2017. augusztus 22.

Az egyik legjobb popsikrém, amit a kezdetektől használunk. Semmi kipirosodás, kiütés. Amint próbálkozom mással, ahol a kis feneke összeér, kipirosodik, kipörsen.

Update: A fogzás ennek is feladta a leckét, nem tudott a pirossággal mit kezdeni, így mostmár a Bepanthennel felváltva használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

beuska89

2017. március 24.

Első perctől kezdve ezt használjuk kisfiamnál. Párszor elkalandoztunk sudocrem, bephanten, neogranormon, de mindig vissza tértünk ehez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Zutyulo

2016. november 8.

3 gyermekemnek csak ezt használtam a popsijára. Nem is volt gondunk pelenkakiütéssel! Ajánlom mindenkinek. Ami még plusz, hogy én is használom éjszakai krémnek:) .. Seborrheás dermatitis jön elő nálam néha, nagyon szépen eltünteti a pirosságot és azóta nem is jött elő újra.. extra száraz bőrömmel csodákat tesz! Csak éjszakára érdemes használni mert fénylik utána a bőr, csak reggelre szívja be teljesen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

kalmaniki

2015. november 28.

Kisfiam popsijára használom már 9 hónapja, nagyon szèpen ápolja, vèdi a bőrèt, mèg sose volt pelenkakiütèssel problèmánk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Vivi92

2014. november 24.

A kislányomnál csak ezt használtuk és nagyon szerettük. Mindig szépen ápolta a bőrét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.