KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Gyógyszertári

Ár:   400 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: birocsakemese, Módosítva: 2015. június 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Összetevők: Zinc Oxidesz, Olei Helianthi, Vaselinum Albumeo, Aquae Borici, Adaps Lanae, Aa Gta 40

nagyerika28

2018. március 5.

Babám popsijára eddig csak ezt használtam. Bevált, így nem is kísérletezek más, nevesebb fajtákkal. Sokáig elég.

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

tkati

2017. november 26.

Nekem mindkét gyereknél ez vált be a leginkább. Nem volt olyan kiütés, amivel nem bírt volna. Sőt, édesanyám is ezt használta közel 40 évvel ezelőtt, akkor OTKI-kenőcsnek hívták. És anyukám az OTKI-ban dolgozott. :-)

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Lillababa

2017. szeptember 25.

Bevált, ahogy elfogyott és másra tértem át, kipirosodott a picim popsija, ezért ennél maradunk.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

felicitas

2017. augusztus 22.

Az egyik legjobb popsikrém, amit a kezdetektől használunk. Semmi kipirosodás, kiütés. Amint próbálkozom mással, ahol a kis feneke összeér, kipirosodik, kipörsen.

Update: A fogzás ennek is feladta a leckét, nem tudott a pirossággal mit kezdeni, így mostmár a Bepanthennel felváltva használom.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

beuska89

2017. március 24.

Első perctől kezdve ezt használjuk kisfiamnál. Párszor elkalandoztunk sudocrem, bephanten, neogranormon, de mindig vissza tértünk ehez.

beuska89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Zutyulo

2016. november 8.

3 gyermekemnek csak ezt használtam a popsijára. Nem is volt gondunk pelenkakiütéssel! Ajánlom mindenkinek. Ami még plusz, hogy én is használom éjszakai krémnek:) .. Seborrheás dermatitis jön elő nálam néha, nagyon szépen eltünteti a pirosságot és azóta nem is jött elő újra.. extra száraz bőrömmel csodákat tesz! Csak éjszakára érdemes használni mert fénylik utána a bőr, csak reggelre szívja be teljesen

Zutyulo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

kalmaniki

2015. november 28.

Kisfiam popsijára használom már 9 hónapja, nagyon szèpen ápolja, vèdi a bőrèt, mèg sose volt pelenkakiütèssel problèmánk.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Vivi92

2014. november 24.

A kislányomnál csak ezt használtuk és nagyon szerettük. Mindig szépen ápolta a bőrét. :)

Vivi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.