Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ár: 300 Ft , Eladó: ilcs89
Állapot: Használt ( b betűnél), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, számlára utalás után ajánlottan postázom
wEszti

2020. január 5.

Hajnövesztés céljából vettem a sok pozitív vélemény hatására.

Használat: Heti 2-3x alkalmaztam hajmosások előtt. Felmelegítettem az olajat és 5 percig maszíroztam a fejbőrömbe, a maradékot pedig a hajam hosszára kentem. Min. 2 órán át hagytam, hogy kifejtse hatását.

Negatívum: 2-3x át kellett samponoznom a hajam, hogy teljesen kijőjjön belőle az olaj. Utána pedig egy maroknyi haj maradt a kezemben.

Nekem sajnos nem vált be. Hónapok múlva se nőtt gyorsabban tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Hajnövesztés céljából vettem a sok pozitív vélemény hatására.

Nekem sajnos nem vált be. Hónapok múlva se nőtt gyorsabban tőle a hajam.

Fruzsiii

2020. január 3.

A szempillára,és a szemöldökre számomra a leghatásosabb csodaszer :) Sűrű egészséges szép szempillákat eredményez,én kúraszerűen használom ha szükségét érzem :)

Update:nagyon hatásos,egy régi szempillaspirál kimosott ecsetjével,szoktam belefésülni a szempillámba,viszont érdemes óvatosan,nekem gyakran sikerül a szemembe is juttatni a cuccból,ami nem kellemes😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

eszterlancfu

2019. december 18.

A szemoldokom növesztettem vissza vele, csodálatos kis cucc, hajra viszont nekem nagyon macerás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

czandrea

Korcsoport: >54
2019. november 23.

Nagyon gyenge, száraz hajra nem szabad használni, mert iszonyatosan kiszárítja. Fejbőrre kenve igen, de a teljes hajra nem szabad, mert szálkásítja, kócossá teszi a száraz, gyenge hajat. Alig tudtam avokádóolajjal újra elfogadhatóvá tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 23.

Mazsiras

2019. november 7.

Én csak szemkörnyék ápolónak használom, annak szuper:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.

Én csak szemkörnyék ápolónak használom, annak szuper:)

Orsyka9205

2019. október 19.

Na ez tényleg csodaszer nekem :) olcsó és nagyon jó. Szempilláimat és szemöldökömet kenem be este, reggel lemosom. Pár hete használom és van változás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

oreganyo

2019. október 18.

Elkezdett ijesztő módon hullani a hajam. Persze ilyenkor ősszel mindig jobban hullott, de ez most nagyon durva. Fésülködéskor 1 marék, mosáskor 3 marék. Mindig erős szálú, hosszú, hullámos egészséges hajam volt. 2-3 éve vállig vágattam, mert meguntam a hosszú hajjal járó macerát. Erre elkezdek kopaszodni... :) Na jó, az is igaz, hogy fél éve cukorbeteg lettem, és a gyógyszerek is befolyásolhatják a hajam állapotát. Szóval itt olvastam a ricinusolajról, és ma próbáltam ki először. Eddig pozitív élmény, mert én könnyen ki tudtam mosni a hajamból kétszeri samponozással, nem zavart az illata, míg a hajamon volt fólia és sapi alá dunsztolva, kb 2 órán keresztül. És nem hullott ki több szál mosás közben, mint elötte. Nem használtam utána balzsamot, és puha, selymes, könnyen fésülhető maradt. Még két alkalomra elég az 1dl amit vettem, kíváncsi leszek nagyon, bízom benne hogy segít a hajhulláson, és a körmeimre is használni fogom. Megelőlegezem a max csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

reddie

2019. október 16.

Elég sok jót olvasgattam itt róla, hittem is benne, meg nem is, de úgy gondoltam, hogy ennyi pénzt megér, hogy kipróbáljam. Én is csak jót tudok róla írni. Olcsó, de hatékony. A szemöldököm vékony és halvány, helyenként hiányos... a szempilláim meg gyengék... (Utóbbira fültisztító pálcikával viszem fel). Néhány hét használat után nem hittem a szememnek, látványos a hatás, a szemöldököm is szebb, erősebb, a szempilláim is szebbek és hosszabbak lettek - utóbbi főleg akkor látszik, ha szempillaspirált használok.
A szemem alatti ráncokra is szoktam kenni, a bőröm szereti.
Hajamra nem próbáltam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

A szemem alatti ráncokra is szoktam kenni, a bőröm szereti.
Hajamra nem próbáltam ki.

daydreamheart

2019. október 13.

Csodaszer! Imádom, mert olcsó, sokáig elég és csodát művel a hajammal.

+1 tipp: Babasamponnal sokkal könnyebben kijön a hajból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Csodaszer! Imádom, mert olcsó, sokáig elég és csodát művel a hajammal.

+1 tipp: Babasamponnal sokkal könnyebben kijön a hajból!

kriszti0705

2019. október 12.

Ha van csodaszer, akkor ez az! Igaz tényleg kicsit macerás, de megéri. Én kevertem hozzá sima étolajat és tojást, de volt, hogy mézet is. Felvittem a hajamra, betekertem folpakkal, ráhuztam egy vastag sapkát és rajta hagytam 4-5 óráig. Kimosni nem egyszerű, én háromszor estem neki, de utána gyönyörűen csillogott és eszméletlenül elkezdett nőni! Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil