Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Csiperke119

2021. április 12.

A szempilláimmal csodákat művel . Használgatom,mégha nem is folyamatosan, de sokszor megkérdezik,ha kifestem,hogy műszempillám van-e 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

vikikiwi

2021. március 19.

nekem szempillanövesztésre bevált. egyelőre csak az alsó szempillákon látom, hogy hosszabbak lettek és pici új szálak is megjelentek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Muzs

2021. március 2.

Derékig erő hajból hirtelen felindulás miatt vállig érő. A fodrászom úgy elrontotta a vágást hogy minden tincs eltérő hosszúságú volt. Azt hittem elsüllyedek szégyenemben. Összefogni sem tudtam a hajamat. Szerencsére rátaláltam a ricinusolajra. Heti 2-3 alkalommal: ricinusolaj + aloevera + kókuszolaj. 1 hónap alatt kétszer olyan gyorsan nőtt a hajam mint eddig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Mercury91

2021. február 16.

Hajpakolásnak vettem, nevetséges áron. 1 evőkanál ricinus, 2-3 evőkanál kókuszolaj és pár csepp rozmaringolaj. Ezt felkenem a hajtövekre, masszírozom kicsit, aztán én a hajvégekre is. Felcsatolom, kicsit rámelegítek hajszárítóval (de csak finoman), rá egy zuhanysapka és egy kiszuperált téli sapka, majd igyekszem a lehető legtöbb időt eltölteni benne, minimum 2-3 órát. Éjszaka ne aludjatok így - a közhiedelemmel ellentétben -, mert nem tesz jót, sok neki, megfullasztja a hajhagymákat. Semmit nem szabad túlzásba vinni. Szerintem hatásos, gyorsabban nő a hajam (gyakrabban kell festetni), és szerintem a haj egész hosszának jót tesz. Könnyen kimosható, ha nem magában használjuk a ricinust, hanem higítjuk (én pl. a kókuszolajjal, de lehet olivaolajjal vagy ás olajjal is). A szempilláimra is ki akarom próbálni, most várom, hogy kiürüljön egy régebbi spirál, annak akarom kimosni a tartóját és a keféjét, és abba beletölteni. de ezesetben már töményen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

AntoniaFanni

2021. február 8.

Én szemöldökre és szempillára használtam egy ideig, kb 1-1,5 éve aztán abbahagytam, valahogy megfeledkeztem róla. De annyit tudok róla mondani, hogy a szemöldököm és a szempillám is kicsit szőkés, a szempillám festékkel kétszer akkorának tűnik, festék nélkül nem látszanak a szőke végek, a szemöldökömnél ugyan ez, olyan mintha foltok hiányoznának a szőke szálak miatt. Kb 1-2 hónapig használtam rájuk gyógyszertári ricinusolajat, a szempillámat brutááál módon növesztette, és megerősítette annyira, hogy szép erős sötétbarna szálak voltak. A szemöldökömön szintén ugyanez. Eltűntek a foltok, szép erős sötét szálak lettek, úgyhogy azt hiszem újrakezdem a kúrát!😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

Bahar

2021. január 29.

Teljesen kivagyok...
Pont beleestem abba a ,,csoportba", akiknek az ellentétét műveli!
A gyönyörű szemöldököm, amit csak táplálni szeretem volna egy kicsit, elkezdett hullani, és van egy teljesen jól látható folt, ahol egyértelműen kihullott...
Abba is hagytam már 1 hete a használatát, remélem szépen vissza tud nőni! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Teljesen kivagyok...
Pont beleestem abba a ,,csoportba", akiknek az ellentétét műveli!
Abba is hagytam már 1 hete a használatát, remélem szépen vissza tud nőni! :(

Viliada

Korcsoport: >54
2021. január 19.

Nehézkes a használata, de nagyon megéri! Régeben (évekkel ezelőtt) rendszeresen heti 1x használtam hajnövesztő célzattal. Ezalatt úgy megerősödött, megnőtt a hajam, hogy többször volt derékig érő. Már az utóbbi másfél-2 évben nem is használtam. Most egy ihlettől vezérelve (na, meg a 63 évem) levágtam a derékig érő hajam, amiből long bobot varázsoltattam, hogy kiengedve hordhassam. Egy hét után hiányzik a hosszú, így újra indítom a ricinus-kúrát. Remélem, ismét használ, és legalább hátközépig visszanő hamarosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 19.

lZsuzsi

2021. január 17.

Update: Azóta már rendszeresen használom hajpakoláshoz keverve is, annyi hajpakolás mennyiséghez ami egyszerre megy a hajamra, összekeverek egy evőkanál ricinussal és így kerül a hajamra minimum 4órára. 1 hónapon belül látszódik az eredmény, nem tervezek lemondani róla.🤩

2020 okt.:Elfogyott szempillaspiral tegelyt mostam ki amennyire tudtam es ricinusolajat ontottem bele, majd kozel fel eve mar kitartoan szinte minden este a szempillaimra rakok belole. A szempillaim mikor kifestem oket olyan nagyok,mintha muszempillam lenne, szinte minden baratnomtol megkapom. Imadom, szempillara caodaszer!
Viszont a hajamra hasznalt hajpakolaskent csomokban hullott a hajam tole, lehet majd ujra probalkozok a jovoben es updatelek rola.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

DDDory

2020. december 26.

Megvaltam a muszempillaimtol,sajnos tepkedtem is, ezaltal rengeteg pillam kihullott.. teljesen el voltam keseredve, aztan elkezdtem hasznalni ezt a ricinus olajat.. 1 honapja hasznalom minden este,egesz ejszakara fenthagyom, mar most rengeteget nott es erosodott a szempillam☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

Beeyanca

2020. november 2.

Amikor bejött ez a ricinus olaj mizéria nagyon szorgosan kentem fel hetente kétszer a pakolásokat, de le kellett állnom vele, mert csomókba hullasztotta ki a hajam. Bár tényleg észrevehetően gyorsabban nőtt, de mégis úgy ítéltem, többet árt mint használ, így már csak a szempillámra alkalmaztam, amire nagyon is jó volt, majd azt is elhagytam. Mostanság minden segigg érő hajú barátnőm mondogatja, hogy így ricinus úgy ricinus, szóval kap még egy esélyt.
Hetente egyszer használom lassan egy hónapja. Még nem vettem észre változást, de most nem hullik tőle egyenlőre a hajam annyira, mondjuk most nem is hagyom fent egész éjszakára csak egy órára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil