Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Agi84

2022. május 25.

Stiasztok! Igazából nem a ricinusolaj a fő amiatt ide írok, de gondoltam megosztom veletek az én hajam történetét, hátha valakinek segít, mert tudom mennyire rossz a "hajmentes élet". Bemásolom az egyik termékhez írt véleményem ide. Annyit még updatelek, hogy az e vitaminos hajolaj megnéztem es tartalmaz ricinus olajat is, illetve ma 1 hónapja, hogy elkezdtem a kezelést, és rengeteg a növekvő haj, úgy nézek ki, mint atomanti, de ennek sem örültem még ennyire soha. 1 hete festettem, ami most a szokásos 2,5 hetes állapotnak felel meg lenövést illetőlen. Sziasztok! Lassan 1 hónapja használom az olajat, gondoltam megosztom az én tapasztalatomat. Ha valaki akkor én mindent kipróbáltam ami a piacon elérhető,legyen az természetes alapanyagokból készült, vagy gyártó soron, emellett mindenféle házi praktikákat és hajkezeléseken is jártam. Annyi samponom, szappan, indiai olajok es versenytársai vannak a szekrényben, hogy nyithatnék egy boltot lassan. Nagyon régóta fenálló problémám van a hajammal. Vékonyszállú, gyorsan zsírosodik, és emellett hullik. Hozzáteszem tizen éve póthajam van, mert anélkül kopasznak érzem magam. Viszont egy hónapja úgy döntöttem megválok tőle, és utolsó esélyesként megpróbálkozom a rozmaring olajjal. Én hajmosás előtti éjjel - vettem e vitamin hajolajat a rossmannba abba csepegtettem még rozmaringot is bónuszként, azt felviszem, bemaszirozom és ezek után még külön vízbe csepegtettem rozmaring olajat, azzal is befújom, így töltöm az éjszakát. Reggel samponba csepegtetek 5 - 6 cseppet, hagyom 4 5 percig fent, lemosom majd a balzsamozással is ugyanezt megcsinálom. Hajszáritás előtt befújom ezzel a rozmaringos vizes készítésű sprayvel. Kifejezetten zavart az illata, de szerencsére nem érződik. Bár úgy voltam vele ha hat akkor mindegy is, mert megszokom. Amit tapasztaltam eddig. Sokkal kevesebbet hullik a hajam, elég a kezem, hogy összeszedjem a földről, már nem kell porszívó hozzá. Nem számolgatom, de látványosan kevesebb. Nekem mostanában már a 2.napon kellett szárazsampont használjak, most a 3.nap vége felé kezd el zsírosodni, ami szintén nagy öröm. Puha, fényes, és élettel teli a hajam, többen megjegyezték, hogy milyen jó a hajam mi változott. Babahajam nem tudom kezd e már nőni tőle, én nem várom ennyire korán, hisz még csak 1 hónap telt el, de szerintem az is megindul idővel. Azt olvastam egy kutatás során, hogy 3 hónap után indult be az új haj növekedése, nyilván embere válogatja. Viszont nekem nem nőtt tőle gyorsabban, most érkeztem el a festéshez 3 hét után, szembetűnő változást én ezen a téren nem tapasztaltam, a lenövésem nem lett nagyobb. Én nagyon elégedett vagyok vele, türelmesen várom a további heteket, fél évvel kalkuláltam a kezdet előtt, hogy annyi biztosan kell az eredményhez. Viszont soha ezelőtt nem volt olyan, hogy nem zavart, ha nincs fent a póthaj. Most, hogy ad egy volument, teljesen jól vagyok nélküle, igy számomra mindenképpen 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 25.

tigris2020

2022. január 3.

• Halottam hideget meleget, de csak adtam neki egy esélyt és nagyon megérte.
• Nagyon elégedett vagyok.
• A szempillámat szemöldökömet kenegetem és hatalmas a különbség mióta használom.
• Nagy hosszú sűrű pilláim lettek tőle.
• Szem környékápolónak is bevált.
• Hajamra is brutál jó. Heti 1x
használom.
• Gyorsabban nő a hajam tele új
babahajakkal.
• Nem kell az egész flakont ráönteni a hajra kis mennyiség is elég könnyű így kimosni és hatásos.
• Kevés mennyiséget a tenyeremen szétoszlatok így a fejbőrbe masszírozom, ahol baba hajasodni szeretnék ott koncentráltabban.
• Nem zsírosít, nem nehezítette el a hajam, tartását se veszítette el ragyogó hajam lett tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 3.

• Halottam hideget meleget, de csak adtam neki egy esélyt és nagyon megérte.
• Nagyon elégedett vagyok.
• Nagy hosszú sűrű pilláim lettek tőle.
• Szem környékápolónak is bevált.
• Hajamra is brutál jó. Heti 1x
használom.
• Gyorsabban nő a hajam tele új
babahajakkal.

noricza

2021. december 26.

Jó pár éve még barátnőm ajánlotta próbáljam ki ezt (hosszú szőkített hajam van), egy időben csak hidrogéneztem a hajam és nagyon tönkre tette. Sokat javított rajta, azonban azzal nagyon kell vigyázni, hogy tényleg jól kiöblítse az ember a hajából különben elég nagy károkat tud okozni, azért mégiscsak egy sűrű nehéz olajról van szó. Minimális mennyiség is elég valamivel hígítva (balzsam, más olajos kence, pakolás) Tapasztalatom szerint kúra szerűen is bőven elég használni, azért minden hajmosáshoz túlzásnak érzem, meg azért elég macera vele pepecselni. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 26.

Nikkolcy

2021. december 24.

Én imádom ezt a kis olajat. 2 terhességen vagyok túl, és mindkét gyerek után leszőkítettem A hajamat. Ami elég erősen megviselte, olyan száraz és durva volt, hogy beletört a fésű, és foltokban kihullott. Kb 3 hónapja döntöttem el, hogy rendbe rakom, külsőleg és belsőleg is kerestem valami csodaszert rá. Belsőleg a Magic hair gumi vitamint szedem, külsőleg meg ezt használom. 2 kicsi gyerek mellett nem nagyon tudok vele pepecselni, így én minden hajmosás előtt egy tálban összekeverem a samponommal és rákenem az előre bevizezett hajamra, majd belemasszírozom, mintha hajat mosnék és rajta hagyom egy órát. Sokkal könnyebb felkenni is, lemosni is. A hatását pedig így is kifejti, mert a kopasz foltok teljesen eltűntek, a hajam állapota is sokat javult. Bár még mindig töredezett, de sokkal könnyebben kezelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 24.

Vansalinda

2021. június 28.

Februárban elhatároztam, hogy elkezdek egy hajnovesztő kúrát, hajszesszel és a társaival!
Sajnos nem olyan a hatása mint amennyire lelkesen vártam a "csodálatraméltó sexy hajkorona hatást"!
Mostanára annyira megszoktam a használatát, hogy nem tudom kihagyni hajmosáskor! Szerintem semmi hatása még használom egy ideig! Megszoktam a hajápolasi rituálém részeként, pedig sajnos semmi hatása eddig! A hajam ugyanolyan töredezett és szálkás illettve nehéz kifesülni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 28.

afrocitt

2021. június 10.

3D szempilla hosszabbítás után letöredezett szempilláimat sikerült vele rendbe hoznom. Minden este kenegettem őket vele, és szuperül helyreálltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Csiperke119

2021. április 12.

A szempilláimmal csodákat művel . Használgatom,mégha nem is folyamatosan, de sokszor megkérdezik,ha kifestem,hogy műszempillám van-e 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

vikikiwi

2021. március 19.

nekem szempillanövesztésre bevált. egyelőre csak az alsó szempillákon látom, hogy hosszabbak lettek és pici új szálak is megjelentek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Muzs

2021. március 2.

Derékig erő hajból hirtelen felindulás miatt vállig érő. A fodrászom úgy elrontotta a vágást hogy minden tincs eltérő hosszúságú volt. Azt hittem elsüllyedek szégyenemben. Összefogni sem tudtam a hajamat. Szerencsére rátaláltam a ricinusolajra. Heti 2-3 alkalommal: ricinusolaj + aloevera + kókuszolaj. 1 hónap alatt kétszer olyan gyorsan nőtt a hajam mint eddig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

Mercury91

2021. február 16.

Hajpakolásnak vettem, nevetséges áron. 1 evőkanál ricinus, 2-3 evőkanál kókuszolaj és pár csepp rozmaringolaj. Ezt felkenem a hajtövekre, masszírozom kicsit, aztán én a hajvégekre is. Felcsatolom, kicsit rámelegítek hajszárítóval (de csak finoman), rá egy zuhanysapka és egy kiszuperált téli sapka, majd igyekszem a lehető legtöbb időt eltölteni benne, minimum 2-3 órát. Éjszaka ne aludjatok így - a közhiedelemmel ellentétben -, mert nem tesz jót, sok neki, megfullasztja a hajhagymákat. Semmit nem szabad túlzásba vinni. Szerintem hatásos, gyorsabban nő a hajam (gyakrabban kell festetni), és szerintem a haj egész hosszának jót tesz. Könnyen kimosható, ha nem magában használjuk a ricinust, hanem higítjuk (én pl. a kókuszolajjal, de lehet olivaolajjal vagy ás olajjal is). A szempilláimra is ki akarom próbálni, most várom, hogy kiürüljön egy régebbi spirál, annak akarom kimosni a tartóját és a keféjét, és abba beletölteni. de ezesetben már töményen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil