Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

summer15

2019. május 21.

A szempilláimra vettem, mert elég kis rövidek voltak, de pár használat után látványosan elkezdtek nőni. Persze nem műszempilla szinten, de ha manapság belenézek a tükörbe és mindig meglepődök, hogy "jé, nekem is van szempillám" ! :)

Olvastam, hogy jó a ráncok megelőzésére is így szemkörnyék ápolónak is használom, valamint mivel puhítja a bőrt a repedezett ajkakon. Ott is kipróbáltam. Ezt inkább kerüljétek!!!!! Ha, nem szeretnétek egy kis bajuszt....:D Persze az eredmény egy férfi se irigyelné meg, de azért nem túl vonzó a túl sok pihe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Dorottya99

2019. május 14.

Pattanásaimra kezdtem el használ, már jó pár hónapja, szóval van tapasztalatom. Nagyon bejött/bejön, ára is nagyon kedvező. Naponta 2x használom, reggel és este, csak az érintett területre teszek és pár nap és látszódik a változás. Próbáljátok ki, KÉRLEK! :DDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Erika27

2019. április 17.

Szülés után nem csak a hajam, de a szemöldököm és a szempillám is hullani kezdett. Borzasztóan néztem ki! Régebben már használgattam ezt a kis csodát, de nem igazán vettem észre, hogy használt volna...
Most viszont le a kalappal! A szempillám visszasűrűsödött a szemöldököm amit 14 éven keresztül vékonyra szedtem most megint olyan sűrű mint 15 éves koromban. Szempillán tényleg nagyon hamar látszik a hatása. 1 hónapja használom, minden este lefekvés előtt kenek belőle az említett területre! Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Fairy0124

2019. április 12.

Körömerősítésre vettem, úgy érzem beválik. Natúr a körmöm, nem akarok mostanság tenni rá semmit (tiszta ekcémás lett a kezem, ujjaim a gél lakktól, aztán a lakkok, lakklemosók tették tönkre). Szóval naponta kenegetem vele a körmöm, csodaszép fényes, rózsaszín, erős tőle a körmöm, és az ekcémának isjót tesz az ujjaimon. Nem akarok japán manikűrre 10.000 forintot költeni, iszonyú drágának tartom, akármilyen hatása is van, és ezzel szeretném kiváltani. Úgy érzem jó lesz :) .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

flamingo25

2019. április 6.

Csodaszer. Évek óta használom, hetente 2-3x lefekvés előtt felkenem a szempilláimra és a szemöldökömre, és sokkal dúsabbak azóta, pedig nekem genetikailag van belőlük kevés... A hajamra kb 2 hetente teszek pakolást, 1 ek ricinusolajat összekeverek 1 db tojással és 1 ek mézzel, rákenem a fejbőrömre, dunsztba teszem (fürdősapkát húzok rá és becsavarom törülközőbe) és hagyom a melegben hatni kb 3-4 órán át. Utána nagyon alaposan hajat kell mosni, mert elég ragadós ez a ricinus, de azt tapasztaltam hogy mióta tojást is adok hozzá, könnyebb lemosni. Bár macerás egy kicsit, de összességében nagyon puha és egészséges lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

misane

2019. április 5.

Elég ritka a szemöldököm, így a kozmetikus javaslatára kezdtem el használni, igaz az E-vitaminos verzióját. Éjszakára kenem fel egy letisztított szempillaspirál végével, reggel langyos vízzel letörlöm. Kb. egy hét után látszott a hatása, Akkor minden nap használtam, most már csak heti 2-3 alkalommal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 5.

ponilopopolopo

2019. március 25.

a szemöldököm visszanőtt tőle kb 5 használat után, napi használat mellett. a szempilláimra most kezdtem használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

anetta.filip

2019. március 23.

Hajmosás előtti hajtőpakolásokba teszem leginkább, keverve az Aromax ricinusolajos hajpakolásával és svédcseppel- hajnövesztés és egészségesen tartás címszóval, kb fél óra-órára a buksimra. A fejbőröm szereti, hajam szépen növöget.
Nèha a szempillámat is kenegetem vele. Ezt kevésbé szeretem, és nem ért nekem annyit, mint egy szempillanövesztő szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Lona22

2019. március 3.

Szempillámat szépen megnövesztette és dúsította. Szemöldöknél sajnos nem ért sokat. Hozzátenném, genetikailag volt rövid a szempillám és nem annyira dús a szemöldököm, szóval egyszer sem használtam műszempillát vagy tépkedtem ki a szemöldökömet. Bár sokáig kell használni, megéri. Alvás előtt használom majdnem minden egyes nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Niky1017

2019. február 6.

Mindenkinek ajánlom, mert csodát művel!
Én hajra használom durván 4-5 éve.
Extra szűz oliva, vagy kókusz olajjal higítom, festőecsettel bekenem a hajam,jól át masszírozom, hajszárítóval rámelegítek és jöhet a dunsztolás!
Minimum 5 órat hagyjatok rajta ha belefer az időtökbe de a legjobb egy egész éjszaka!
NAGYON FONTOS AZ ALAPOS HAJMOSÁS!
Én 3x szoktam megmosni, minél melegebb vízzel, mert az oldja az olajat.
Emellett fontos,hogy jol dörzsöljétek meg a fejbőrt.
Macerás, de megéri :) Rengeteg hajam van, ami ráadásul göndör ,gubancolódik és úgy nő mint a gomba.Biztos vagyok benne hogy a ricinus olajtól.
Kedves Wucyyy!
Ha nem most először használod, természetes!
Nekem is több hullik olykor-olykor ha használom, de 2x annyi nő helyette.
Valószínű a sérült,gyengébb hajszálaid hullanak ki, amik helyere jön az erősebb és egézségesebb haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Mindenkinek ajánlom, mert csodát művel!
Én hajra használom durván 4-5 éve.
NAGYON FONTOS AZ ALAPOS HAJMOSÁS!
Én 3x szoktam megmosni, minél melegebb vízzel, mert az oldja az olajat.
Emellett fontos,hogy jol dörzsöljétek meg a fejbőrt.
Kedves Wucyyy!
Ha nem most először használod, természetes!
Nekem is több hullik olykor-olykor ha használom, de 2x annyi nő helyette.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil