Gyógyszertári

Ár:   500 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heni1009, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Ár: 300 Ft vagy valami jelképes csere , Eladó: deezsina
Állapot: képen látható mennyiség, kb egy hónapja vettem , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, kp

esiorsi

2020. június 17.

Ez a kis hamis végig kíséri az egész életemet úgy érzem. Mindig visszatérek hozzá. Csodaszer 10 csillagot is adnék ha tudnék
Vele nőtt meg a hajam aztán most vele fogom a koldokom alá növeszteni mert “megállt” szóval ismét előkerül a szekrenyből
Több olajat is hasznalok de ez marad a bázis a fejborre különböző illoolajokkal. A haj egészére meg kokuszolaj, nekem nagyon bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Anitacska01

2020. május 29.

Az igazi! Az egyetlen! A hamisíthatatlan!!! Cirka 2,5 éve növesztem a hajam - de lehet van az màr 3 is - és a böszmék táboràt erősítem közvetlen a csapat élén.. Mikor nagyon elseprűsödött a hajam vége elmentem fodràszhoz, ő pedig a "kicsi" értelmében lecsapott majdnem 10 centit a végéből. Mondvàn, hogy kell, muszàly. Jó.. Ezt az olajat pedig hajnövesztésre vettem - arra is nagyon jó - de valahogy elkezdtem ràhúzkodni a hajam hosszàra meg a végére.. Szépen àpolt, egészségesen mutatott a loboncom, meghàt àr-érték arànyban mesés!!! Aztàn jött a felismerés, mikor épp úgy jött ki a lépés, hogy fodràszhoz menet előtt egy nappal kellett hajat mosnom. Màsnap a fodràsz össze vissza dicsért, hogy milyen szép a hajam àllapota, fele annyit sem vàgott a végéből, mint azelőtt rendszerint. Nagyon örülök ennek a picit büdi, nagyon sűrű, ragacsos kis olajnak, szemrebbenés nélkül àt lehet vele b@szni a a fodràszt :') VISZONT!! Kimerítő beszerezni.. A patikusok nem adjàk àm csak úgy oda!!!! Én speciel, előadtam, hogy a szomszédomnak kell hasbajaira, mire jöttek az aggódó jótanàcsok: espumisant esetleg vagy dulkolax???? Gondoltam magamban "dehogy kenek én ilyeneket a hajamra" :'D 20 percet ha nem voltam ott, csajok akkor egyet se!!. Következő alkalommal mondtam nekik, hogy a hajamra kell. Kiszúrtàk a szememet dràààgapénzé' a béres A-vitaminos marhasàgàval, ami többször többe kerül, mint ez. Jó, nem az a 900 ft... De amikor ez csak 200 és jó is!?!?? Ajànlom a hajmàniàsoknak főleg, és ha tudnak szerezni szóljanak nekem is :D
Hajnövesztéshez hajtőre kenve nem kell masszírozni a fejbőrt, minek, hiszen csak kicibàlja magànak az ember, sűrű és ragacsos cucc. Meleg helyett csak langyos vízzel lazítsuk a hajtövet mielőtt neki esnénk samponnal, nàlam így bevàllt :) nekem csak olyanok ajànlották hajàpolàsra, akiknak alapból dúsabb és erősebb szàlú a hajuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

rockhormon

2020. május 26.

Ugyan olcsó de hosszú hajra betyárosan fogy. Sok hajam van, nehezen tudtam bedolgozni, hiszen olyan mintha gépzsírt kentem volna bele, úgy már nem igazán volt kezelhető... Felvitel után hajszáritóval átmelegítettem és zuhanysapkát húztam rá. Pár óráig így hagytam.

Dús, vékonyszálú, szőkített hajam van amit jól be is gubancolt, de nem annyira amit a hajolajam és tangle teezerem ne tudott volna kiszedni!

Párom hajritkulására kezdtük igazából használni, az ő számára rendkívül egyszerű volt a használata.

Mindenképp frissítek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Mindenképp frissítek!

deezsina

2020. május 15.

20 oldalnyi véleményt néztem végig, hátha találok egy kis reményt. Az világos hogy vagyunk néhányan, akiknek durván sok haja kihullik a ricinusolaj alkalmazásától. Kétszer próbáltam és mindkettőnél tragikus mennyiség hullott ki, az elsőnél kb 800 szál, a másodiknál ennél is több (nagyon vékonyszálú és ritka hajam van és sok rövid szál is hullik, normális hajjal ekkora szám az kb ökolnyi csomó lenne, nekem olyan diónyi volt).
Szóval kerestem volna olyan véleményt hogy az első pár alkalommal hullik de aztán jó, vagy olyat hogy xy hozzáadásával/trükkel már működik, de nem találtam ilyet. Szerintem megpróbálom alkalmazni egy hónapig, hogy ne legyen teljesen alaptalan a véleményem, de eddig nagyon rémisztő. Közben megérkezett a hajvitamin meg a plantur oldat is, nehéz döntés a ricinusnak még egy esélyt adni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

MseSabo

2020. április 21.

Már régóta elterveztem h leírom az én történetem. 2 éve kenegetem kisebb kihagyásokkal ricinusolajjal a szemöldököm és kinőtt! Ahova bedörzsölöm, ott újra nő a szőr! Na nem egy nap alatt de ha kitartóan csinálod meglátod. Szempillámra is kentem, nőni nem nőtt tőle, inkább erősödött és ott is kinőtt szál ahol alapból nem is volt, de csípte a szemem így oda inkább már szemlpillanövesztőt használok. Még egy fél év, és teljesen ránő a tetoválásomra a szemöldököm, ahol szinte SEMMI! szőr nem volt! CSODASZER

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

nonakalv

2020. április 18.

Enyhén mikrózva üvegedényben langyos hőmérsékleten használtam, hogy a hatékonyságot növeljem. Kb 2-3 hónap alatt ismételtem 6-7 alkalommal.

Nekem semmi nem tűnt fel, de már a második ismerős jegyezte meg, hogy mennyit nőtt a hajam, mióta nem találkoztunk.

Vitaminokkal kombinálva, hát tényleg: váratlanul gyors a hatás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Vitaminokkal kombinálva, hát tényleg: váratlanul gyors a hatás.

RoseGold88

2020. április 18.

Nagyon szeretem, csak sajnos nem használhatom már. Évekig használtam heti rendszerességgel, csodát művelt a hajammal, havi 3 cm-is is nőtt tőle, igazából részben neki köszönhetem, hogy hátközépig megnőtt az amúgy állnál hosszabbra ritkán növő hajam. Viszont sajnos allergiás lettem rá. :( Nem tudom elviselni a fejbőrömön, ég s viszket, valamint nagy gyulladt pattanások alakultak ki tőle, amit bőrgyógyász tett helyre. Tettem múltkor egy kis kísérletet, hogy rövid időre feltettem 1 év után s majd meghaltam, úgy viszkettem s megint pattanásokkal lett tele a fejem. A szempilláimra is tettem, full vörös lesz tőle az üvegtestem. :( Szval nekem felejtős sajnos, pedig ha valami, akkor ez hatásos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

JVica98

2020. április 8.

Pár éve kb minden második hajmosásnál használtam, úgy, hogy egész éjjel fenthagytam a hajamon, és néhány hónap alatt elég sokat nőt 😊 aztán sajnos nem volt rá "időm", hogy használjam, illetve meg is feledkeztem róla picit, tehát nem vettem sokáig.. a hajam elkezdett romlani, bármit csináltam vele.. aztán nemrégiben eszembe jutott újra a ricinus 😀 hát vettem megint, és bár már nem szoktam olyan gyakran, olyan sokáig rajtahagyni, most kb havi 1x, max 2x használom, úgy, hogy 2-2,5 órát van rajta, de látom, hogy gyorsabban nől tőle a hajam 😊😊
Nem mellesleg mostanában a szemöldökömre is szoktam tenni, bár azt rajta hagyom egész éjjel, és már kezd sűrűsödni 😊
Néhány euró, tehát meg is éri bőven 🤗
Nálam ez olyan csoda, amihez ha hozzányúlok, nem csalódok benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Néhány euró, tehát meg is éri bőven 🤗
Nálam ez olyan csoda, amihez ha hozzányúlok, nem csalódok benne

Mia0602

2020. március 29.

Nekem nagyon nem vált be! A szempilláim elkezdtek hullani, a hajam és a fejbőröm pedig még szárazabb lett. Pár alkalommal használtam, de hetek óta kűzdök, hogy az okozott károkat helyreállítsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 29.

Flowergarden

2020. március 23.

Nagyon bevált, nagyon jó!
Extra módon sűrűsödik a hajam tőle, szebb lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Nagyon bevált, nagyon jó!
Extra módon sűrűsödik a hajam tőle, szebb lesz!

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil