Gyógyszertári

Ár:   535 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: boglarka24, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézápoló kenőcs. Regenerálja a kiszáradt bőrt. Mindennapos használata során a kéz hidratáltabb, puhább lesz. Illatanyag mentesen is kapható a patikákban.

Összetevők: Lanolin Alcohol, Unguentum Simplex, Water / Aqua, Alcoholum Cetylstearylicum, Vaselinum Album Ophthalmicum, Vaselinum Album, Limonis Aetheroleum

mmartina97

2018. február 20.

Egy ideig mindennap használtam,aztán nem bírta a bőröm,fullra kivörösödött..azóta nem használtam,sajnos nekem csalódás.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

hkrisztina

2017. november 28.

A hideg és a szél miatt ősztől nálam alap darab. Kézkrémként használom, mert úgy ki tud száradni a kezem egy nap alatt, hogy fel is reped :/
Ez a kence szépen helyreteszi, de rendszeresen érdemes használni. A tenyéren zsíros érzetet hagy maga után így napközben csak a kézfejemre, ujjak közére használom és lefekvés előtt kenem be vele az egész kacsómat. Nekem még egy kézkrém sem vált be ennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

hollieme

2017. szeptember 16.

télen a kiszáradt, ekcémás kézfejre a legjobb, más kenőcs nem sokat hatott, de ettől puha és kevésbé gyulladt lett a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

thalion3

2016. március 5.

Legjobb testápoló. Nagyon puhává varázsolja a bőrt, habár ragacsos érzetet hagy maga után. Viszont reggelre teljesen beszívódik, nem marad nyoma a ruhán. Télen néha pakolásnak is használom, ha nagyon kiszáradnak az almácskáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Lunita

2013. szeptember 1.

Ezt nagyon szerettük. :)
Volt citromosban,meg azt hiszem,vaníliás is egyszer.
Nem kell belőle sok és nem maszkol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Ezt nagyon szerettük. :)
Volt citromosban,meg azt hiszem,vaníliás is egyszer.
Nem kell belőle sok és nem maszkol.

Ms.Cat

2013. augusztus 14.

Nekem is volt régen ilyenem, mikor véresre kikapartam a hajlatoknál a bőrömet. :/ Elmentünk dokihoz, felírta és bevált! Mikor használtam megszüntette a viszketést és pár hónap múlva el is tüntek a pirosságok, kikapart hegek! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

boglarka24

2013. augusztus 13.

Én már egy jó ideje használom a krémet, kb 4-500 Ft körül van. Mivel sűrűn kijön az ekcémám mindig ezzel kenem, azóta már szinte el is tüntek. a Szárazságot pedig tényleg megszünteti hosszú ideig, nem marad zsíros a bőr sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.