GyógyVarázs

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GyogyVarazs, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A GyógyVarázs 100% Sárgabarackmag Olaj magas vitamin- és ásványi anyag tartalmú, erős antioxidáns összetételű, hidegen sajtolt növényi olaj, melyet praktikusan záródó flakonba töltenek. Semmilyen egyéb hozzáadott adalékanyagot, tartósítószert stb. nem tartalmaz a termék.

A sárgabarackmag-olaj kb. 58-66% olajsavat, 30% linolsavat, 5% palmitinsavat és 0,5-1% linolénsavat, és sok vitamint tartalmaz. Erős antioxidáns, lágyítja és tonizálja a bőrt. Nagyon hasonló az édesmandula-olajhoz, ám annál egy kissé gazdagabb és sűrűbb az összetétele. Kiválóan hidratálja a vitalitását vesztett, száraz, ráncos bőrt. Érdekessége az olajnak, hogy úgy képes a bőrben felszívódni, hogy semmilyen olajos, zsíros érzetet nem hagy hátra a bőrfelszínen. Jól alkalmazható az erősen pattanásos, aknés bőr helyrehozatalában is. Gazdag zsírsav (pl. GLA) és vitaminforrás. Önmagában is megállja a helyét arc- vagy testápolóként.

natulcien

2019. december 22.

Alap hidratáló krémekhez keverem dúsításképp más olajokkal, magában pedig szemkrémként használom. Tégelyes ajakápolóhoz is rakom dúsításképp, és nagyon szereti a bőröm, a szemem, az ajkaim. A sárgabarackmag egy nagyon szuper hidratáló cucc. Sokáig elég ez a kiszerelés, nagyon elégedett vagyok vele, mert szuper áron van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Torpillla

2018. július 25.

Testápolóként használom a Sárgabarackmag olajat, ugyanis nem hagy maga után olajos érzetet. Ez elsőre kicsit hihetetlenül hangzik, ugyanis egy nagyon sűrű olajról van szó, de tényleg így van! Olyan terméket kerestem, amiben nincs tartósítószer és végre megtaláltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

kraczgizi

2018. július 25.

Fantasztikus olaj! Első használattól kedve látható és érezhető a hatás! Nincs ragacsos érzés használat után úgy mint más krémeknél, olajoknál! És hosszan tart a hatás! Az én "krokodil" száraz bőrömnek bevált! Imádom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil