Györgytea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Györgytea mintaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mundow, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   Györgytea mintaboltok, online
Kategória:   Egyéb

Gyógyhatásai: felsorolni is sok, annyi gyógyhatása van. Napvédő olajként, illetve napégésre, pontosabban bármilyen égésre használhatjuk. Az enyhe pirosra égett bőrt vékonyan bekenjük az olajjal, megszünteti a fájdalmat, gyorsabban gyógyul a seb. Pajzsmirigy alulműködésben szenvedők naponta dörzsöljék be a pajzsmirigyüket (a nyelőcső két oldalán, a nyak középső, alsó részén helyezkedik el), hogy serkentsék működését. Apró vágott sebeket is gyógyíthatunk orbáncolajjal. A nők életét megkeserítő narancsbőr szintén kezelhető vele. Bőrbetegségeket is gyógyít, jótékony hatása van a pikkelysömörre, ekcémára, kiütésekre. Rosacea, dermatitisz esetén gyulladásgátló, nyugtató hatása miatt használható.

Kozmetikai célú felhasználása elsősorban a ránctalanítás. Férfiaknak borotválkozás után ajánljuk az igénybe vett bőr nyugtatására. Egy hiteles történet szerint a férj orbáncolaját használva a feleség észrevette, hogy az arcán levő ráncok kisimulnak.

Mundow

2015. december 15.

Nagyon szeretem ezt az orbáncfű olajos kivonatot, melyet a bőr nyugtatására vettem. Az arcbőröm hajlamos a kipirosodásra, illetve néha hámlik. Ilyenkor célzottan a problémás részeket kenem be éjszakára.
Néha bekentem az egész arcomat mielőtt lefeküdtem és másnap sokkal szebb lett a bőrképem.
Arra érdemes figyelni, hogy kicsit nehezen szívódik fel, így én inkább esténként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Emolliensek: Zea Mays (Corn) Germ Oil