Gyűrűfűi szappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Helga, Módosítva: 2012. május 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kati04

2013. május 26.

A kakaós-borsmenta olajos szappan van meg. Iszonyúan finom illata van, a márványos mintája, benne a kakaódarabkákkal olyan ínycsiklandozóan néz ki, hogy legszívesebben beleharapnék :D. Az arcomat szoktam vele mosni, nem minden nap, mert eléggé szárítja, csak időnként, hogy ne bombázzam annyi vegyi anyaggal. Már pár hónapja megvan és még elég sok van belőle. A szárító hatása miatt 4 csillag, de amúgy nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Kencefice

2012. október 19.

Oh, most vettem észre, hogy ez is itt van. Kávés radírozós van nekem és imádom. Az illatát, a radírozó hatását, az egészet úgy ahogy van. Nem szárítja az arcomat, pedig más szappannál ez előfordul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 19.

ecovera

2012. október 19.

Nekem többféle szappanom is van Gyűrűfűi kecsketejes szappanokból, csak ezt használom mióta kipróbáltam. A levendulás a kedvencem, nagyon jó krémes, testápolót sem kell utána használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 19.

dobi

2012. augusztus 29.

Egy kávés golyóm van. Bőrradírozós, de a szemcsék kicsit túl durvák benne. A bőrömet nagyon szárítja és elég büdös. Viszont nagyon sokáig elég. És reménykedek a kecsketej jótékony hatásában :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate