H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, közepesen puha ajakceruza, amely kiemeli és tökéletesebbé teszi az ajkakat. A gazdag formulát könnyű eldolgozni, tartós.

6 árnyalatban kapható

gioia

2020. május 17.

Remek ceruza. Jó állag, jó színek és tartós, de nem az a természetellenesen tartós, ami vakolat jellegű. A tökéletes szájszínemet is sikerült is megtalálni, szóval biztos újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Legadema

2019. november 12.

Nekem nagyon bevált. Tervezem, hogy beszerzek még pár árnyalatot.
Jó a szinválaszték és ha kifogunk egy akciót akkor mindenképpen érdemes kipróbálni.
Nekem a kontúr ceruzák jobban beváltak mert keményebb a hegyük, pontosabban lehet velük dolgozni, mint az automata tekerős változatokkal.
A H&M ajak ceruzái épp megfelelően
kemények de közben krémes formulával rendelkeznek. Nagyon pigmentáltak és tartósak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nekem nagyon bevált. Tervezem, hogy beszerzek még pár árnyalatot.
A H&M ajak ceruzái épp megfelelően

Babsszi

2019. január 31.

Nagyon szeretem ezeket az ajakcerkákat, a h&m krémes rúzsaival tökéletesen működnek meg persze más rúzsokkal is. Pont megfelelő a puhaságuk, könnyű velük a száj ívét követni, kicsit talán szárítanak viszont annyira tartós hogy miután a rúzs lekopik a számról a ceruza még mindig tökéletesen a helyén van és tart. Nagyon szép pigmentáltak és elég sok árnyalatban lehet őket kapni. Ár-érték arányban nagyon jó és érdemes figyelni, mert gyakran lehet hozzájuk jutni 250-500ft-ért :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. december 13.

A H&M-es sminktermékeket olyan sokan és sok helyen dicsérték, hogy gondoltam, kipróbálok valamit. Egy ajakceruzát választottam, az Au Naturel árnyalatban. Közepesen puha a leírás szerint, amire inkább azt mondanám, hogy közepesen kemény. Kézfejen a próbánál és a bolti fényeknél intenzívebbnek tűnt, mint már az ajkaimon, ahol kicsit világosabb, és ezért úgy érzem, hogy sápaszt, nem igazán az én árnyalatom. Illetve csak önmagában ezért biztosan nem fogom használni.
Ettől függetlenül maga a ceruza egészen jól teljesít, nem érzem, hogy szárítana, és tényleg tartós, a krémessége még kicsit ragadóssá is teszi.
Nem kizárt, hogy később más sminkterméket is kipróbálok még ettől a márkától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. december 13.

Nem kizárt, hogy később más sminkterméket is kipróbálok még ettől a márkától.

Makk Zsuzsó

2018. február 17.

A legszebb nude-málnaszín a Prairie sunset. Rúzs helyett használom, olyan gyönyörű. Nagyon tartós. Egyébként meglepően jók a H&M-es sminkcuccok! Kár, hogy nem kitekerős, de emiatt most nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

zorra

2015. november 11.

A Choc Therapy árnyalatot szereztem be és nagyon szép sötétbarnás nude színe van, már régóta kerestem ilyet. Nagyon tartós, alig tudtam leszedni a kezemről miután kipróbáltam a boltban. Én rúzs helyett használom az egész számon de érdemes aláhidratálni, mert azért szárít eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

csibe

2015. október 12.

Ilyen hihetetlen tartós ajakceruzával még nem találkoztam. Arról pedig nem is beszélve, hogy megtaláltam végre azt a színt, amit már olyan régóta kerestem: Choc Therapy. Szám színű, de mégis "jobb kiadásban". A Chocs Away rúzsceruzával tökéletes duettet alkotnak, természetes,de mégis dögös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

meaviolet

2015. szeptember 12.

Amennyire bejött a nude pír, annyire nem a nude ajakceruza. Au Naturel árnyalatban szereztem be ami egy szuper barnás-nude - a kézfejemen swatcholva iszonyatosan ragaszkodónak tűnt, meggyőzött, hazavittem. Nay. Darabos és szanaszét szárítja a szám, kétszer próbálkoztam vele de a végeredmény mindkétszer katasztrofálisra sikeredett, pedig hidratált ajkakat kontúroztam vele. Nem tudom, hogy hibás darabot fogtam-e ki vagy a többi is ilyen, de nagyon szomorú vagyok, mert nagy reményeket fűztem hozzá. A színe miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.