H&M

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Folyékony és krémes, ajakra való termékek, rúzsok, krémes szemfestékek és szemhéjalapozó felviteléhez. Szintetikus szőrből készült.

Izabel

2016. június 23.

A csodameseszép Babor rúzsomhoz vettem. Eredetileg az Ebelin rúzsecsetet szerettem volna megvenni, de nem tetszett eléggé. Ez a kis ecset viszont egyből elnyerte a tetszésemet és nem is bántam meg, hogy hazahoztam :) Könnyű kezelni, szépen lehet vele dolgozni és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

greta99

2015. október 25.

Tökéletesen lehet vele dolgozni, hibátlan kialakítású, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Tökéletesen lehet vele dolgozni, hibátlan kialakítású, nekem nagyon bevált.