H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   7,7 g
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ajakápolók

A gyengéd ajakradír eltávolítja a száraz részeket, előkészíti az ajkakat a rúzs, szájfény vagy balzsam felvitelére. A tápláló formula E és B5-vitamint, mandulaolajat és cukorszemcséket tartalmaz, így teszi puhává és simává az ajkaidat.

bendi13

2018. július 22.

Életem első ajakradírja. Nagyon tetszik, mert nagyon sok cukorszemcse van benne. Puha ajkakat varázsol. Annyira édes íze van, hogy le sem tudom írni. Én akciósan rendeltem a webshopból, de még tuti rendelek, mert ez a termék nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

pattelin

2018. március 13.

Én is akciósan jutottam hozzá. Még csak egyszer használtam, de annyira tetszik, hogy le kell írnom! :) Tökéletesen leradírozza az elhalt hámsejteket! Utána ajakápolót használva tökéletesen hidratált lett a szám! Örülök, hogy megvettem! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

verus086

2018. február 10.

Leárazva vettem meg, féláron, és így 100%-osan megérte. Nekem nagyon hámlik a szám, mindenféle kencével kenegetem, de nem sok minden használ. Ez a termék egy jó vastag ajakápolóval kiegészítve tökéletesen puha, hidratált ajkakat varázsol, és szépen leszedi az elhalt részeket. Az íze nekem túl édes, cukros, fúj. De ennyit kibír az ember. Ha nem kerülne ilyen sokba, 5 csillagot adnék neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

thisisbeka

2016. december 29.

Leárazva vettem meg (700 Ft) és nagyon megérte! Jól leradírozza az ajkat, hidratál, nagyon illatos és jó íze van. A mennyiség viszonylag kevés (mint az ajakradíroknál általában), de az akciós árért cserébe elég jó beruházás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

monit

2016. december 15.

Mostanában kezdtem több rúzst használni, így jól jött egy ajakradír. Az állaga elég krémes, a cukorszemcsék gazdagok benne és fincsi édes az íze :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sucrose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.