H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, Módosítva: 2016. november 28.

Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Sokoldalú, krémes szín ajakra és pirosításhoz. A könnyen eldolgozható formula természetes ragyogást ad az orcának és finom színt kölcsönöz az ajkaknak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

VeraTala

2017. június 19.

Három is a tulajdonomban van, pirosítónak duo fibre ecsettel gyönyörű, az ajkakon is szép, bár kicsit száraz látvány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

buzavirag

2017. január 14.

1500Ft-ért vettem akciósan. Egy kis tükör is van benne, a csomagolása egész jó. Eddig még csak a számra kentem, egy kicsit mélyebb színt ad a számnak, 1-2 árnyalattal sötétebb, természetesen fénylik a számon. Ecsettel nagyon szépen fel lehet vinni, egész jól pigmentált, krémes. Meg vagyok vele elégedve, majd pirosítónak is kipróbálom! A Catch the curl árnyalat van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.