H&M

Ár:   790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2016. március 9.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Puha arctisztító kendő, amely kíméletesen eltávolítja a sminket és felfrissíti a bőrt. Minden bőrtípusra

Captainblonde

2016. március 9.

Nekem bejött! Szépen lehozza a sminket, kellemes ilata van és kicsit nagyobb is a kendő mérete mint a társaié! Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.