H&M

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Áttetsző rúzs, amely természetes színt és fényt ad. A rendkívül puha formulának hála a felvitel egyszerű, a rúzs pedig kényelmesen viselhető.

TamaraS

2019. június 12.

Carnelian árnyalatban van meg, nagyon szép áttetsző színe van és kellemes viselni. Nem szárít és hétköznapokra is tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Izar

2016. június 5.

Az első árnyalatot (414 Cake Pop) akkor vettem, amikor megjelent a H&M új szépségápolási vonala itthon. Szép volt, jó volt, barna hajhoz jól is állt, de aztán váltottam rézvörösre és ezt a színt el is felejtettem.

Az elmúlt 2 hétben fedeztem fel magamnak ismét ezt a rúzst (és a H&M sminkjeit), és újabb két árnyalattal bővült a gyűjteményem: 404 Carnelian és 405 Dusty Rose.

Le a kalappal ez előtt a rúzs előtt: mindkét újonnan vásárolt árnyalat elég különleges (és vörös hajúaknak kötelező szerintem), nem találtam még hasonlót a drogériás kínálatban.

A Carnelian a nevéhez hűen egy gyönyörű karneol-piros (narancsos-barnás piros), semmi csillám nincs benne, áttetsző, de építhető, így vagy éppen csak színez picit, vagy gyönyörű, intenzív színt ad.

A Dusty Rose-t már sokkal nehezebb körülírni: az első benyomásom, hogy hihetetlenül felélénkíti az arcom, szinte ragyogok, ha ez van rajtam. Hol bogyószínűnek látom, hol terrakotta, a shimmer benne pedig nem tudom eldönteni, hogy bronz vagy arany. Csodaszép, szerintem mindenkinek jól áll, bőr-, szem- és hajszíntől függetlenül. Felkenve pedig ugyanolyan kellemes érzés, mint a Carnelian, a shimmer egyáltalán nem érződik.

Mindhárom rúzst olyan érzés viselni, mint egy gazdag, ápoló ajakbalzsamot. Napközben persze többször újra kell kenni, de ez engem nem zavar, egy ilyen jellegű rúzsnál ez természetes, és amíg rajtam van, addig hatékonyan ápol. (Ellentétben a Chanel hasonló rúzsával, ami pár óra alatt cserepesre szárította a szám...)

Illata egy szál se, ezért szintén plusz pont jár.

Összességében nagyon elégedett vagyok ezekkel a rúzsokkal, és ha kijönnek még olyan árnyalatokkal, amik jól állnak, biztos azokat is be fogom szerezni. Az ára szerintem egy kicsit borsos, de ha belegondolok, hogy mennyivel szívesebben hordom ezeket, mint a Chanel, Estee Lauder vagy MAC rúzsaimat, akkor már nem is olyan vészes.

Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Illata egy szál se, ezért szintén plusz pont jár.

Mindenkinek jó szívvel ajánlom!

harmonia93

2015. december 29.

Egy kellemes, halvány rózsaszínes árnyalatot vettem. Nagyon szép, diszkrét fénye van, és kis idő után már nem csúszkál, hanem valahogy "megszárad", tartóssá válik, de továbbra is kellemes viselet. Hétköznapra, de alkalmakra is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.