H&M

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NatureBeauty, Módosítva: 2023. július 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M

Könnyen felvihető, anyagbő, több réteg fényűző pillából álló, drámai hatást keltő műszempilla. Újrahasználható. Ragasztót nem tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NatureBeauty

2023. július 24.

Egyre jobban tetszenek a H&M beauty termékei...Ez a pilla is szuper választás volt, így az alkalmi sminkemet is jól feldobta. Nagyon dús pillák, de azért nem közönséges a hatás. Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 24.