H&M

Ár:   1495 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NatureBeauty, Módosítva: 2023. július 24.

Lelőhely:   H&M

Elegáns műszempilla a lenyűgöző, dús pillákért. Könnyen felvihető és eltávolítható. Használata: mérd a szemedhez a műszempillát, ha túl hosszú, akkor vágj le belőle. Vigyél fel egy vékony réteget a ragasztóból és várj 15 másodpercet. A műszempillát a lehető legközelebb tedd fel a szempilláid tövéhez, majd gyengéden nyomd a helyére az ujjbegyeddel. Ragasztó külön kapható hozzá.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NatureBeauty

2023. július 24.

Olyannyira jól sikerült felrakni a műszempillát, hogy végül csak harmadnapra szedtem le. Mivel nem sminkeltem sokat a szemhéjamra, így nem is mutatott rosszul, sőt még bírta volna több napig is. Leárazva vettem meg, de ha ismét látom, biztosan újraveszem. Nagyon szép, bambi pillákat lehet vele építeni (a megfelelő ragasztóval persze).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 24.