H&M

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: dorkaww, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2017. augusztus 3.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   H&M
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

dorkaww

2016. november 21.

Kedvenc bronzosítóm volt. Vérzik a szívem hogy már nem lehet kapni :( Iszonyat szép napcsókolta bőrt lehetett belőle faragni, nem beszélve arról hogy iszonyat sokáig elég volt egy ilyen kis csoda. Nem mellesleg imádtam a mellékelt tükröt hozzá. Főnyeremény volt. Légyszi h&m hozd vissza !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

kisko

2014. szeptember 15.

Ez egy nagyon jó kontúrozó púder, többedjére veszem, ha van, minden nap használom. Nem narancsos, nem túl sötét, egy árnyalat kapható, de az szerintem sokaknak megfelelő lehet, mert neutrális szín. Gyönyörűen eldolgozható - bár az Ecotools Bamboo Bronzing ecsettel bármi :)Tartósságával van egy kis gond sajnos, de ettől még nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

ashley216

2013. április 12.

Nagyon gyönyörű barnás matt színe van ami nekem külön tetszett ugyanis csak csillámosom van,ráadásul ez egy hatalmas kiszerelés,és egy olyan napsütötte természetes bőr hatását kelti.Nagyon olcsó és a csomagolása is elegáns.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.